M jak miłość: Kim jest Michał Ostrowski

M jak miłość: Kim jest Michał Ostrowski? Zrobi Wojtusiowi krzywdę?

Michał Ostrowski jest nowym sąsiadem Asi Chodakowskiej i Wojtusia. Na początku znajomości chłopiec był zachwycony mężczyzną, a Joasia również go polubiła. Jednak sprawy skomplikowały się. Czy Michał Ostrowski rzeczywiście ma złe zamiary wobec chłopca?

M jak miłość: Kim jest Michał Ostrowski? Zrobi Wojtusiowi krzywdę?

Michał Ostrowski, którego gra Paweł Deląg, odziedziczył dom po ciotce. Jest sąsiadem Asi i Wojtusia. Chodakowska wraz z chłopcem poznała sąsiada na ulicy. Mężczyzna przedstawił się, sprawiał dobre wrażenie, ale Wojtuś chciał wiedzieć więcej na temat nowego znajomego, więc zakradł się do jego domu. Znalazł zdjęcie zakrwawionej kobiety.

W końcu Asia będzie miała dość niepewnej sytuacji. Zadzwoni po policję. Podczas interwencji okaże się, że Michał Ostrowski… pisze książki kryminalne!

 Już wszystko będzie jasne 😉

Kiedy przyjdzie szczęście?

Asia Chodakowska ma za sobą trudne chwile. Długo wierzyła, że jej mąż Tomek wybudzi się ze śpiączki. Miała nadzieję, że wyzdrowieje, ale policjant zmarł. Kobieta była zrozpaczona, trudno było jej pogodzić się z wielką stratą i bolesnymi wspomnieniami. W końcu postanowiła, że wyjedzie z dziećmi za granicę i tam nabierze dystansu. Poza granicami kraju nieco uspokoiła się, ale nadal jest jej bardzo ciężko. Jednak w jej życiu zaczną pojawiać się też dobre chwile… Mamy nadzieję, że wkrótce los się do niej uśmiechnie.

—————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Barbara Kurdej-Szatan

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...