Popek trafił do szpitala, “wymiotowałem po treningu i zataczałem się”

Popek bierze udział w najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”. Kontrowersyjny raper radzi sobie na  parkiecie bardzo dobrze. Wygrał wraz z partnerką wygrał nawet odcinek. Niestety, zdrowie muzyka nie wytrzymało obciążeń. 

Paweł Popek Mikułajuw umieścił na swoim instagramie dwie niepokojące wiadomości wideo. Pierwsza to wizyta w szpitalu. – Nie jestem pewny ale to chyba będzie dzisiaj mój ostatni „taniec z diabłem” – czytamy we wpisie zamieszczonym na profilu „Króla Albanii”.

Nie jestem pewny ale to chyba będzie dzisiaj mój ostatni „taniec z diabłem”

A post shared by Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie) on

W drugim wideo raper oraz zawodnik mieszanych sztuk walki tłumaczy swoją niedyspozycję. Po treningu miał wymiotować i zataczać się na lewo. Niestety, lekarze nie ustalili przyczyny dolegliwości. Pozostaje mieć nadzieję, że wszystko powróci do normy i już niedługo Popek wróci do pracy. 

Jania dzisiaj musisz mi wybaczyć

A post shared by Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie) on

One Comment

  • PATRIOTA napisał(a):

    Nie wiem czemu tu się dziwić. Patologia zawsze miała słabszy organizm. Ten typ jest ćpunem od czasu bycia nastolatkiem. Organizm ma słabiutki jak 80 letni dziadek, więc nic dziwnego, że nie wytrzymał treningu. Przecież on za 10 lad zdechnie jak pies na marskość wątroby 🙂 Pozdro patologia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

247 More posts in Plotki category
Recommended for you
To już koniec „Drugiej szansy”? Scenarzyści przygotowali niespodziankę dla fanów serialu!
Wiganna Papina: Polskie gwiazdy mają dużo lepszy styl niż gwiazdy hollywoodzkie

Stylistka dostrzega znaczącą zmianę wśród polskich gwiazd w postrzeganiu wizerunku i dobrego stylu. Coraz więcej osób z branży...