Littlemoonster96

Littlemoonster96 i Stuu zamieszkali w centrum handlowy. Zobacz jak wygląda ich dom

Centrum handlowe Silesia w Katowicach zapłaciło youtuberom Littlemoonster96 i Stuu za to, by na dwa tygodnie zamieszkali w szklanym domu ustawionym na terenie galerii. Każdego dnia youtuberzy mają do wykonania inne zadania, a ich poczynania śledzą fani.

Od czasów Big Brothera nikogo już chyba nie dziwi, że niektórzy ludzie lubią żyć na oczach innych. Granica sprzedawania własnej prywatności właśnie została przesunięte. Miejmy nadzieję, że młodzi celebryci nie będą tego żałowali.

Praca marzeń

Littlemoonster96 i Stuu wspierali już WOŚP zbierając pieniądze do puszek, a teraz postanowili wcielać się w rolę kolejnych pracowników centrum handlowego, ochroniarzy, kasjerów, a nawet sprzedawców kurczaków w KFC.

– Przez ten okres, co będziemy tam mieszkali, wybraliśmy sobie po prostu rzeczy, które chcielibyśmy robić, na przykład pracować w różnych sklepach, w KFC, w sklepach innych, na kasie – wyjaśnił fanom Stuu.

Angelika Mucha, czyli Littlemoonster96, pokazała fanom swój szklany dom, a w nim własny pokój z ogromnym łóżkiem, idealnym do nagrywania ‘snapów’.

– Jest pięknie tutaj, w ogóle moje łóżko to jest magia. I ja już widzę wszystkie zdjęcia na moim Instagamie, na Snapie, wszędzie…. Zawsze mi się marzyło takie duże łóżko, na którego tle będę mogła wszystko nagrywać. I teraz mam. I mam super lustro do codziennych stylizacji, do robienia zdjęć. Po prostu pokój marzeń – zachwycała się youtuberka.

Żadnej prywatności

Dwa tygodnie z życia internetowych celebrytów obserwowane są przez tysiące osób robiących zakupy w centrum handlowym. Mieszkańcy szklanego domu godzinami bawią się, robią razem zdjęcia i nagrywają filmiki. Za każdym razem jadają tez w innej restauracji. Wciąż są jednak zmęczeni i niewyspani i chętnie narzekają.

Oglądając życie w szklanym domu można odnieść wrażenie, że u nich granica między prywatnością a życiem zawodowym całkowicie się zatarła. Młode gwiazdy YouTube są gotowe na wszystko, by zarobić i stać się jeszcze bardziej rozpoznawalnym. Fani są jednak zachwyceni i z zaciekawieniem obserwują swoich idoli.

Fot. Instagram stuuburton

ZOSTAW ODPOWIEDŹ