M jak miłość: Joasia wraca do Polski

Barbara Kurdej-Szatan o weselu znanej pary: „sale podzielone na tych znanych i nieznanych”

Barbara Kurdej-Szatan jest zasmucona historią związaną z weselem znanej pary. Okazuje się, że sala weselna była podzielona na znanych publicznie i nieznanych gości. O kim mówi dziennikarka?

Barbara Kurdej-Szatan o weselu znanej pary: „sale podzielone na tych znanych i nieznanych”

Barbara Kurdej-Szatan jest energiczną osobą, która słynie z optymistycznego podejścia do życia. Jednak okazuje się, że prowadząca program „Kocham Cię, Polsko” również czasami ma gorszy nastrój. Prezenterka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym ma smutną minę. Okazuje się, że gwiazda przejęła się historią związaną z weselem znanej pary. Sala weselna była podzielona na znane i nieznane towarzystwo. Co było dalej? Przeczytajcie wpis aktorki!

„Taki mój dzisiejszy nastrój … jak to dobrze, że tu na planie Playa mam takich normalnych fajnych ludzi …. tak sobie rozmawiamy i … taka sytuacja : wesele jakiegoś znanego kogoś … sale podzielone na tych „znanych” i tych „nieznanych” ( WTF ???!!!??? ).. już sama ta informacja mówi o sobie. Nagle na fajce, do jednej zażenowanej sytuacją znanej osoby podchodzi drugi „znany” i mówi „eeeee ja to muszę się trochę wycofać z mediów, bo już za dużo mnie w tym show-biznesie …” , na to ten pierwszy „yyy a przepraszam, możesz się przedstawić?” ! :)))))) co za żenada… a wiecie, że niektórzy dla fame’u wymyślają przeróżne bzdurne historie ????? Tragedia. Idę coś zjeść ……. i po prostu – popracować !!! :)” – napisała Barbara Kurdej-Szatan.

„Ja wiedzialam ze w tym „swiecie” robi sie różne rzeczy ale nie wiedzialam, że przechodzą az tak ludzkie pojęcie ?”,

„Popieram :/ … żenada, ale tak się dzieje i nic na to nie poradzimy…”,

„Nie łam się, przelam się ?” – komentowali fani.

https://www.instagram.com/p/BVPU_u1joYL/?taken-by=kurdejszatan

Dzień niezrozumienia dla świata

Na szczęście następnego dnia prowadząca program „Kocham Cię, Polsko” miała już lepszy humor. Odpowiednia dieta i ruch (endorfiny!) mają ogromny wpływ na samopoczucie.

„Przepraszam Was za moje wczorajsze depresyjne posty 😀 miałam dzień niezrozumienia dla świata…:D dziewczynka zażyła witaminki, pobiegała i już jej lepiej :)))) buziaki !!!! :))))) #energia #witaminki #dbamosiebie #jużlepiej”” – napisała Barbara Kurdej-Szatan.

https://www.instagram.com/p/BVRfnrdjZPo/?taken-by=kurdejszatan

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebok.com/Barbara Kurdej Szatan oraz https://www.instagram.com/kurdejszatan/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ