Wiemy, kiedy pierwszy odcinek "Idola"

Wiemy, kiedy pierwszy odcinek „Idola”! To już niedługo!

Kultowy program „Idol” po dwunastoletniej przerwie powraca na antenę Polsatu. Wiemy już, kto zasiądzie w składzie jury. A kiedy będziemy mogli zobaczyć premierowy odcinek nowej edycji? Okazuje się, że już niedługo! Będziecie oglądać?

Wiemy, kiedy pierwszy odcinek „Idola”

Początkowo planowano, że pierwszy odcinek będziemy mogli zobaczyć na wiosnę. Jednak nowa edycja „Idola” na antenie zadebiutuje w połowie lutego. Premierowy odcinek zaplanowano na środę 15 lutego na godzinę 20.00. Nowa seria będzie liczyła 14 odcinków. Partnerem medialnym show jest RMF FM. Będziecie oglądać?

Wielki powrót?

Program „Idol” po dwunastu latach wraca na antenę Polsatu. W latach 2002-2005 show cieszyło się bardzo dużą popularnością w Polsce. Nową edycję poprowadzi również Maciej Rock. W fotelu jurora zasiądzie Elżbieta Zapendowska – znana z poprzednich edycji muzycznego show. Nie będzie towarzyszył jej już Kuba Wojewódzkiego oraz Jacek Cygan. Do jurorskiego grona dołączyła natomiast Ewa Farna, Janusz Panasewicz i Wojciech Łuszczykiewicz. Myślicie, że stworzą zgrany team? Przekonamy się już wkrótce!

https://www.instagram.com/p/BNmcRCsBADI/?taken-by=ewa_farna93

„Jak na najlepszy muzyczny show przystało, za jurorskim stołem zasiądą same gwiazdy: Polka, która swoje pierwsze kroki stawiała na Zaolziu – 23-letnia Ewa Farna, najlepsza specjalistka od emisji głosu w kraju – Elżbieta Zapendowska, legenda polskiego rocka – Janusz Panasewicz oraz kompozytor, autor tekstów, lider i wokalista zespołu VIDEO – Wojciech Łuszczykiewicz. Komu uda się skutecznie uwieść widzów i jurorów? Kto zostanie nowym idolem i otrzyma szansę na nagranie debiutanckiej płyty w największej na świecie wytwórni płytowej Universal Music? Muzyczny show poprowadzi, jak przed laty, Maciej Rock” – czytamy na oficjalnym fanpage „Idola”.

Droga do gwiazd

Przypominamy, że w „Idolu” karierę muzyczną rozpoczęli m.in. Ania Dąbrowska, Ewelina Flinta, Szymon Wydra, Alicja Janosz, Maciej Silski czy Monika Brodka. Artystka nie jest jednak zwolenniczką nowej serii.

– Reaktywacja „Idola”? Po co? Każdy z tych programów to nadprodukcja talentów. I co później robić z tymi ludźmi? W przypadku „Idola”, gdy ja brałam w nim udział, było tak, że to był jeden jedyny program i trochę inne czasy. A teraz tych programów jest ze trzy, cztery, więc w każdym finale takiego programu znajduje się jakieś 10 osób, czyli w sumie 40 osób, którymi trzeba się zająć, rozsądnie, z głową, mieć na nich pomysł, a nie podejść do nich jak do produktów. A niestety, tak się podchodzi do tych ludzi – mówiła niedawno Monika Brodka w rozmowie z „Super Expressem”.

Myślicie, że najnowsza edycja wylansuje nowe, utalentowane gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które będą miały pomysł na swoją karierę? Trzymamy kciuki!

——————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć:  www.facebook.com/Idol

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ