Ewa Chodakowska też promuje wodę i wyjaśnia: „Ona była pierwsza! Słucham?”

Ewa Chodakowska też promuje wodę i wyjaśnia: „Ona była pierwsza! Słucham?”

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Ania Lewandowska została ambasadorką marki Kinga Pienińska. Okazuje się, że Ewa Chodakowska też promuje wodę. Trenerka wstawiała zdjęcie Nałęczowianki, a przy okazji skomentowała całe zamieszanie wokół napoju życia!

Ewa Chodakowska też promuje wodę i wyjaśnia: „Ona była pierwsza! Słucham?”

Ania Lewandowska właśnie została ambasadorką marki Kinga Pienińska. Trenerka radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie. Okazuje się, że Ewa Chodakowska również została twarzą wody. Gwiazda promuje Nałęczowiankę. W sieci pojawiło się dużo negatywnych komentarzy. Niektórzy zarzucają jej, że “papuguje” sportsmenkę. Żona Kavoukisa Lefterisa odpiera zarzuty internautów.. Co pisze?

“Nie, nie tłumacze się, ale owszem odpieram “dziwaczne ataki” – mam do tego prawo? Chyba tak 😅 Zacznę od początku .. Na INSTASTORY – wczoraj przed południem wrzuciłam @naleczowiankapl – z którą spędziłam cały wczorajszy dzień na planie.. później po powrocie do domu analogicznie wrzuciłam te fotkę 😅 W komentarzach tzw 💩BURZA !! “a Ona była pierwsza” .. Słucham? Przez chwile nie rozumiem zamieszania.. Jak to, przecież ja cały dzień tylko o wodzie gadam na INSTASTORY .. zresztą WHO CARES 😅😅 Babki.. naprawdę nie ma znaczenia czy post o wodzie będzie wisiał u Zosi, Kasi, Ani czy Basi.. przypadek, czy celowy zamysł.. Nieważne! WAŻNE, ZE NIE NAPÓJ KOLOROWY I GAZOWANY, ale WODA 💦💦 Zamiast siać ferment, wrzuć tez butle z wodą na swoj profil i gra gitara 💪🏻💪🏻 PROMUJ ZDROWIE ❤️❤️” – napisała Ewa Chodakowska na Instagramie. 

Woda jak Choda

Ewa Chodakowska zdradziła też, że od lat pije Nałęczowiankę. To jest jej ulubiona woda mineralna. Towarzyszy jej cały dzień.

“Co do samej wody, daj znać jaką pijesz? Bo o tym był oryginalny post ❤️❤️ u mnie od lat bez zmian.. bez ściemy.. Jeszcze zanim związałam się z Nałęczowianką, ta była MOIM WYBOREM – dlaczego ta? odsyłam do rankingu wód z 2017 roku 💪🏻💪🏻 Ulubiona woda mineralna (nie pije wód źródlanych!!) towarzyszy mi podczas treningów, w samochodzie w trasie.. i zawsze pod ręką w torebce.. 💦💦 #woda #nałęczowianka #zróbtoNał 😬😬

WODA JAK CHODA, ZDROWIA CI DODA 💦❤️” – napisała Ewa Chodakowska.

Jaką wodę pijecie?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...