Liszewski

Lider zespołu Weekend: chcę walczyć w klatce. Lewandowski: nie każdy do KSW

Radosław Liszewski, lider zespołu Weekend, oświadczył, że chętnie zadebiutowałby w KSW. Federacja jednak nie jest zainteresowana usługami showmana. 

– Od zawsze coś uprawiałem. W ostatnim czasie pasjonuję się kick-boxingiem i złapałem na niego niezłego bakcyla. Lubię boksowanie oraz wyzwania. Gdybym dostał dobrą ofertę, to z chęcią bym się skusił i spróbował swoich sił w KSW – mówił Liszewski w rozmowie z “Super Expressem”.

Do sprawy odniósł się współwłaściciel federacji Martin Lewandowski. Biznesmen jednak nie chce celebryty w klatce, chyba, że ten pochwali się osiągnięciami.

– Teraz do KSW chce każdy, ale my nie chcemy każdego w KSW. Najpierw Panie Radosławie proponuję poćwiczyć, pojechać na małe zawody, coś wygrać, posparować z zawodowcami, a później zgłaszać chęć walki. Gdyby potrzebował Pan sparingpartnerów słyszałem, że Łukasz “Juras” Jurkowski i ekipa zapraszają do klatki na sparingi. Gdyby nie wyszło tam, porozmawiam z Roberto Soldić. Na bank chętnie dociąży Pana sparingowo. Życzę powodzenia! – napisał Lewandowski na swoim Facebooku.

Wygląda na to, że gwiazdor disco-polo nie zatańczy w klatce…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

510 More posts in Sport category
Recommended for you
Andrzej Duda zaprosił piłkarzy do swojej rezydencji
Andrzej Duda zaprosił piłkarzy do swojej rezydencji. Pomógł wnieść dziecięcy wózek!

Reprezentacja Polski przebywa obecnie na zgrupowaniu w Juracie. Piłkarze przygotowują się do Mundialu, który odbędzie...