Grzegorz Krychowiak otworzył butik w Warszawie

Grzegorz Krychowiak otworzył butik w stolicy. Kto mu towarzyszył?

Grzegorz Krychowiak otworzył w Warszawie butik Balamonte. Piłkarz w swoim sklepie oferuje m.in. garniutury szyte na miarę. Najnowsza kolekcja inspirowana jest zakątkami Włoch. Piłkarzowi towarzyszyła ukochana, Francuzka Celia Jaunat. Czy Polacy docenią stylizacje, które proponuje sportowiec?

Grzegorz Krychowiak otworzył butik w stolicy. Kto mu towarzyszył?

Piłkarz w ostatnim czasie koncentruje się nie tylko na mundialu, który zbliża się wielkimi krokami, ale również na rozwoju własnego biznesu. Grzegorz Krychowiak znany jest z zamiłowania do mody. Szczególnie ceni eleganckie kroje garniturów oraz tkaniny wysokiej jakości. Sportowiec postanowił otworzyć w Warszawie własny butik z garniturami. Czym charakteryzuje się jego marka Balamonte? 

“Balamonte to salon mody włoskiej dla mężczyzn. Garnitury na zamówienie szyjemy z naturalnych surowców w cenionych na świecie włoskich szwalniach, pod okiem krawców z bogatym doświadczeniem. Wygoda, elegancja i dbałość o najdrobniejszy detal to cechy włoskiego stylu, dlatego ubierają się u nas mężczyźni, dla których świetny wygląd, dbałość o szczegół i komfort mają znaczenie. Odwiedź Balamonte, uszyjemy dla Ciebie garnitur, z którego będziesz dumny” – czytamy na stronie internetowej butiku.

Jesteś kreatorem swojej stylizacji

W butiku Grzegorza Krychowiaka garnitury są szyte na miarę. Dzięki temu nie trzeba iść na ustępstwa w kwestii rozmiaru, dopasowania i ostatecznego wyglądu. Metoda made to measure daje możliwość daleko posuniętej personalizacji stroju i jego dodatków.

“W Paryżu jest mnóstwo miejsc, w których szyte są garnitury na miarę. Jedno mi się spodobało, pomyślałem, że fajnie byłoby stworzyć takie w Warszawie. Kiedy wchodzimy do normalnego sklepu, widzimy kilkanaście modeli dżinsów, koszulek wymyślonych przez jakiegoś projektanta. W miejscu, gdzie szyte są garnitury na miarę, ty stajesz się kreatorem” – mówił.

Moda zamiast piłki?

Grzegorza Krychowiak tłumaczył dziennikarzom, że w najbliższym czasie nie będzie mógł zająć się swoim butikiem, ale nie ma powodu do obaw. Nad Balamonte czuwa brat oraz doświadczony menedżer. Teraz najważniejszy jest mundial.

“Czuwa nad wszystkim brat, mamy doświadczonego w tej branży menedżera, biznes jest w dobrych rękach” – wyznał piłkarz.

U nas praca od rana!! #BalamonteByKrychowiak

A post shared by @ balamonte_official on

.————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/balamonte_official

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...