Heart Blush  – Instagramowy trend na Walentynki. Czy skorzystacie?

Niekończąca się kopalnia dziwnych trendów, jaką jest Instagram, przedstawia najgorętszy trend makijażowy na Walentynki 2018. Heart Blush to nowość, którym zachwycają się wizażyści i magazyny urodowe. Sprawdźcie, jak się przedstawia i czy skorzystacie z tego pomysłu na waszą Walentynkową randkę?

Pamiętacie jeszcze jak przed świętami wszyscy wznosili brwi na wieść o Christmas Tree Brows, jako największy Beauty trend sezonu? W tym miesiącu Beauty guru przedstawiają Heart Blush – adekwatny do sezonu trend makijażowy. W te Walentynki serduszka nie nosimy na ubraniach, biżuterii czy dodatkach, a na twarzy w postaci różu na policzkach. 

Heart Blush to niezaprzeczalnie jeden z najbardziej uroczych trendów Instagrama. Infantylne serduszka na policzkach odmładzają i dodają efektu „wow” dla tych dziewczyn, które nie boja się  eksperymentować z makijażem. W połączeniu z delikatnym makijażem w kolorach różu i zaokrąglającą oczy eyelinerem dają efekt słodkiej laleczki, co przemawia do wielu dziewczyn, ze mną włącznie. Czy taki makijaż jest praktyczny? Nie do końca. Do jego wykonania są potrzebne wcześniej wykonane szablony w kształcie serduszek, róże w chłodnych odcieniach, które nie pasują do karnacji większości Polek i oczywiście cierpliwości, by serduszka były symetryczne.

Czy osobiście skuszę się na taki look? Nie, ale to dlatego, że nie jestem 2o-letnią dziewczyną o idealnie jasnej karnacji, z wielkimi oczami, z idealnymi strukturami kości twarzy i 50 tysiącami followersami, którzy by docenili taki look. I może też dlatego, że mój chłopak na widok tych makijażu śmiał się przez dobre 15 minut i odmówił wyjścia z domu, jeżeli tak się pomaluję. Jeśli jednak to nie jest dla Was przeszkodą to warto spróbować, chociażby dlatego, że wygląda to przeuroczo!

View this post on Instagram

a very rare picture of my bangs, sometimes I forget I have them ??‍♀️ – do any of you remember the heart blush I did ages ago? I tried recreating that and it didn’t turn out as bad as I thought!! so here’s a pink look that a lot of you requested! also enjoy the fact that I’m not looking at the camera in any of these pics ? — (I want to start off by apologizing on the lighting/quality of my makeup pictures. I’m horrible at technology/picture taking and my iPhone camera doesn’t like me ? I’m trying to improve tho!! I’m going to need a lot of patience…..lol) 1. allllright. fill in your brows per usual. I actually found that using a color 1-2 shades lighter than your eyebrow color makes them look a bit more natural when you’re filling in the front (I use black so then I would use a dark brown to blend). take a light mauve and blend this all over your upper and lower lid. 2. take a light shimmery pink, highlighting the first 1/2 of your lower lid. for the other 1/2, take a brown eyeliner pencil along your lashline blending this out with a deep red. 3. next up, place a hot pink color on the first 1/3 of your eye and blend this to the end, concentrate the same color on the last 1/3 of your eye and blend. using the same brown eyeliner from the lower lashline, tightline your eye and gently blend this a smidge past your lashline 4. follow your natural eye shape with a black eyeliner, curl lashes and add mascara!! ???

A post shared by kennedy (@_peach_pit_) on

Która z Was się skusi na taki makijaż? Czy poszłybyście na tak na randkę w miasto? Co o tym sądzi wasze drugie połówki?

Dodaj komentarz

179 More posts in Makijaż category
Recommended for you
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie

Edyta Herbuś zaskoczyła fanów nową stylizacją. Gwiazda pokazała najnowsze zdjęcie, na którym jest nie do...