Heart Blush  – Instagramowy trend na Walentynki. Czy skorzystacie?

Niekończąca się kopalnia dziwnych trendów, jaką jest Instagram, przedstawia najgorętszy trend makijażowy na Walentynki 2018. Heart Blush to nowość, którym zachwycają się wizażyści i magazyny urodowe. Sprawdźcie, jak się przedstawia i czy skorzystacie z tego pomysłu na waszą Walentynkową randkę?

Pamiętacie jeszcze jak przed świętami wszyscy wznosili brwi na wieść o Christmas Tree Brows, jako największy Beauty trend sezonu? W tym miesiącu Beauty guru przedstawiają Heart Blush – adekwatny do sezonu trend makijażowy. W te Walentynki serduszka nie nosimy na ubraniach, biżuterii czy dodatkach, a na twarzy w postaci różu na policzkach. 

https://www.instagram.com/p/BeRQVsUn9bL/?tagged=heartblush

Heart Blush to niezaprzeczalnie jeden z najbardziej uroczych trendów Instagrama. Infantylne serduszka na policzkach odmładzają i dodają efektu „wow” dla tych dziewczyn, które nie boja się  eksperymentować z makijażem. W połączeniu z delikatnym makijażem w kolorach różu i zaokrąglającą oczy eyelinerem dają efekt słodkiej laleczki, co przemawia do wielu dziewczyn, ze mną włącznie. Czy taki makijaż jest praktyczny? Nie do końca. Do jego wykonania są potrzebne wcześniej wykonane szablony w kształcie serduszek, róże w chłodnych odcieniach, które nie pasują do karnacji większości Polek i oczywiście cierpliwości, by serduszka były symetryczne.

Czy osobiście skuszę się na taki look? Nie, ale to dlatego, że nie jestem 2o-letnią dziewczyną o idealnie jasnej karnacji, z wielkimi oczami, z idealnymi strukturami kości twarzy i 50 tysiącami followersami, którzy by docenili taki look. I może też dlatego, że mój chłopak na widok tych makijażu śmiał się przez dobre 15 minut i odmówił wyjścia z domu, jeżeli tak się pomaluję. Jeśli jednak to nie jest dla Was przeszkodą to warto spróbować, chociażby dlatego, że wygląda to przeuroczo!

https://www.instagram.com/p/Bck0VLYgKQB/?taken-by=_peach_pit_

https://www.instagram.com/p/Bew4BguHIEW/?tagged=heartblush

Która z Was się skusi na taki makijaż? Czy poszłybyście na tak na randkę w miasto? Co o tym sądzi wasze drugie połówki?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ