sławomir swierzynski

Lider zespołu Bayer Full łączy pedofilię z LGBT

Sławomir Świerzyński jest piosenkarzem, byłym liderem popularnego niegdyś zespołu Bayer Full. Wokalista, oprócz tworzenia frywolnych piosenek, interesuje się także polityką. Jego hasła są równie frywolne, co popularny przebój „Majteczki w kropeczki”. Problem w tym, że o ile polityka to również scena, to odpowiedzialność za wypowiadane na niej słowa jest o wiele większa.

autor: Patrycja Aniserowicz 

Polityczna walka o przetrwanie                    

Świerzyński to przykład niezłomnego polityka, który mimo wielu porażek nie poddaje się. Muzyk bezskutecznie startował już z list Polskiego Stronnictwa Ludowego w latach 1997, 2007, 2011 i 2015 do Sejmu i w latach 2010 oraz 2014 do sejmiku województwa mazowieckiego.

W 2019 zrezygnował jednak ze współpracy z PSL-em. Powodem było wstąpienie partii do Koalicji Europejskiej powstałej przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Przypomnijmy, w skład tej koalicji wchodziły partie: Platformy Obywatelskiej, Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Nowoczesnej, Zielonych i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Liderowi Bayer Full najprawdopodobniej nie odpowiadały poglądy światopoglądowe pozostałych członków ugrupowania. Mimo nieudanej kariery partyjnej, wciąż pozostaje aktywny w świecie polityki.

Tak lgbt to początek pedofilii – mocne słowa na swoim Twitterze opublikował Świerzyński. Na jego profilu obok informacji wskazującej powiązania z zespołem Bayer Full widnieje także popularne motto wykorzystywane przez prawicowców – Bóg Honor Ojczyzna

Pod kontrowersyjnym postem pojawiły się atakujące komentarze. Wśród nich można znaleźć informację, że artysta brał ślub w wieku 22 lat, a jego wybranką była ciężarna 16-latka. To jemu internauci zarzucają pedofilię i obcowanie płciowe z osobą poniżej 15 roku życia.

Co z wartościami?

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Świerzyńskiego. Oznajmił, że jest katolikiem i prawicowcem oraz, że nie wstydzi się swoich poglądów. Zachowanie artysty szokuje i oburza, ale czy dziwi? 

„Jestem na scenie 35 lat więcej niż niektórzy z was mają lat, 30 lat byłem gnojony przez GW i takich jak wy krytykantów, jestem prawicowcem i katolikiem nie wstydzę się moich poglądów, jestem bezpartyjny, dziwi mnie wasza nienawiść. Osiągnołem sukces dzięki pracy. A Wy…”

https://twitter.com/s_swierzynski/status/1158820317965500416?s=19&fbclid=IwAR3qj0aoD9zbVRqlgbQI_DQgKaRWB_N7bNAIFTaiu8KVPPoqMy9hXq8M8qk
https://twitter.com/s_swierzynski/status/1158801806572568577

zobacz też: 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ