Anna Wendzikowska o anoreksji! Zdradza, ile waży!

Anna Wendzikowska szczerze o chorobie córki!

Anna Wendzikowska jest mamą dwóch córek. Starsza pociecha ma poważne problemy ze wzrokiem. Niedawno przeszła operację. Jaki jest stan dziewczynki?

Anna Wendzikowska o chorobie córki!

Anna Wendzikowska jest mamą kilkumiesięcznej Antoniny oraz czteroletniej Kornelki. Gwiazda nie ukrywa ich wizerunku, a wręcz przeciwnie, często w internecie pokazuje zdjęcia córek.

https://www.instagram.com/p/Buwv1atFLAZ/

Kilka lat temu okazało się, że Kornelka ma problemy ze zdrowiem. Córka gwiazdy ma poważne problemy ze wzrokiem. Konieczna okazała się operacja. Jedno oko wciąż wymaga ćwiczeń.

„Niestety, u nas to trochę bardziej poważna sprawa… Kornelia ma niedorozwój nerwów wzrokowych. Jedno oko działa normalnie, drugie gorzej i przez tę różnicę w jakości widzenia robi się problem. Ćwiczymy cały czas to gorzej widzące oko” – napisała Anna Wendzikowska.

Czy aktorka zasłania córce niedowidzące oko?

„Z tym zasłanianiem różnie bywa. Są lepsze i gorsze dni. Walczę czasami o każdą minutę” – szczerze wyznała aktorka.

Najbardziej przejmuję się jej zdrowiem

Anna Wendzikowska bardzo chciałaby, aby córka pomimo choroby miała szczęśliwe dzieciństwo. Gwiazda stara się spędzać z córkami jak najwięcej czasu. Dużo z córkami podróżuje, gdyż chce im pokazywać piękno i różnorodność świata.

„Mam za sobą jeżdżenie po całej Polsce, różnego rodzaju mniej lub bardziej inwazyjne badania, więc i nerwy… Najbardziej w życiu przejmuje mnie zdrowie Kornelki, jej samopoczucie. Chciałabym, aby była szczęśliwa, miała radosne dzieciństwo” – mówiła dziennikarka w rozmowie z „Galą”.

Jeszcze kilka lat temu gwiazda nie wiedziała, czy spełni się w roli mamy. Nie była osobą, która uwielbiała dzieci. Jednak po narodzinach pierwszej pociechy wszystko się zmieniło.

Ja, która wszystkim zawsze się denerwowałam i stresowałam, nagle stałam się oazą spokoju. (…) ona jest tak miłym dzieckiem… Znalazła sposób na mnie, wie, jak mnie podejść. Zawsze uśmiechem i czymś zabawnym, nie płaczem i krzykiem. Jest totalnie rozbrajająca – przyznała Anna Wendzikowska w wywiadzie.

https://www.instagram.com/p/Bt8k2RuFVVn/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Fryta73- https://www.flickr.com/photos/96799800@N07/19714346304/in/dateposted-public/, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=42149788

ZOSTAW ODPOWIEDŹ