Fani zachwycają się włosami Ani Lewandowskiej! Co trenerka z nimi zrobiła?

Ania Lewandowska przygotowuje się do wakacji. Jak będzie odpoczywać?

Wakacje już za pasem, doskonale wie o tym Ania Lewandowska, która za dwa tygodnie wybiera się na letni wypoczynek. Gwiazda nie może się już doczekać urlopu. Wiemy, jak będzie odpoczywać! Biernie czy aktywnie?

Ania Lewandowska przygotowuje się do wakacji. Jak będzie odpoczywać?

Ania Lewandowska jest aktywną młodą żoną i mamą. Z powodzeniem łączy sprawy zawodowe z życiem rodzinnym. Gwiazda prowadzi liczne projekty m.in. blog Healthy Plan by Ann, gdzie dzieli się przepisami, treningami oraz wyjaśnia, na czym polega zdrowy tryb życia. Wprowadziła też na rynek własną markę Foods by Ann, która oferuje zdrową i naturalną żywność. W ramach Foods by Ann rozwija kawiarnię Healthy Store by Ann. Wraz ze swoim zespołem, stworzyła aplikację mobilną Diet by Ann, a w 2018 pojawiła się ona w nowej odsłonie Diet & Training by Ann. Jest również współwłaścicielką sklepu i platformy parentingowej Baby by Ann oraz centrum treningowo-dietetycznego Healthy Center by Ann.

https://www.instagram.com/p/Bx1qsMBIaxH/

Nie ma co ukrywać, odpoczynek jej się bardzo należy!

A w wakacje będzie…

Ania Lewandowska już zaplanowała, że wakacje spędzi też aktywnie, ale nie będzie przesadzać z treningami. Jak to wszystko wymyśliła?

„”Kto nie może się doczekać wakacji? ?☀️?

Po bardzo intensywnym weekendzie pora na wyzwania jakie mnie czekają w tym miesiącu ? ?Cieszę się, że oboje z mężem kochamy to, co robimy.?♥️ Ale czekamy z utęsknieniem na wakacje i odpoczynek ⛩️ Zazwyczaj planuję sobie aktywny urlop. I choć wiele osób się dziwi, treningi to też ważna część, bo co to za przyjemność wracać z urlopu zmęczonym, niewyspanym, z dodatkowym „bagażem” ?. Zgodzicie się?

Ale, ale treningi tylko na luzie, na tyle ile mój organizm tego potrzebuje. Może rowery? Może bieganie? Pływanie? Trening na świeżym powietrzu? Kto lubi?

Jasne, są ludzie, którzy lubią odpoczywać biernie i czynnie. Szanuję.

Najważniejszy jest balans?. Kolejne 2 tygodnie to intensywna praca nad wieloma projektami. Spotkania, spotkania i później WAKACJE!” – czytamy na Instagramie Ani Lewandowskiej.

https://www.instagram.com/p/ByAtb3TI3FL/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z www.youtube.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ