liam-payne-and-cheryl-cole-the-69th-annual-cannes-film-festival

Liam Payne z One Direction zostanie ojcem? Cheryl Cole jest w ciąży!

Związek 23-letniego Liama Payne’a z brytyjskiego boysbandu One Direction, z 33-letnią piosenkarką Cheryl Fernandez Versini trwa już od 2015 roku, jednak fani dowiedzieli się o tym dopiero wiosną. Wszystko wskazuje na to, że para jest nadal zakochana po uszy, a wszystkiemu dowodzą najnowsze zdjęcia Cheryl! Wczoraj wracając z randki z Liamem, pokazała się w obcisłej sukience i rozpiętym płaszczu – grono dziennikarzy szybko odkryło, że Cheryl jest w ciąży!

liam-payne-and-cheryl-cole-the-69th-annual-cannes-film-festival

Związek Liama z Cheryl początkowo był kontrowersyjny – Fernandez Versini (wcześniej znana jako Cole) jest już dwukrotnie rozwiedziona i starsza o ponad 10 lat od Liama, który do nie dawna należał do brytyjskiego zespołu One Direction. Para poznała się po raz pierwszy na planie brytyjskiej edycji programu X-factor, gdzie 25-letnia wówczas Cheryl była jednym z jurorów, a 14-letni Liam przyszedł na przesłuchanie, aby spełnić swoje marzenia. Cheryl już wtedy mówiła, że Liam jest uroczy i ma piękny głos! Po sukcesie jaki odniósł zespół One Direction, i rozstaniu Cheryl z drugim mężem, to podobno Simon Cowell postanowił zeswatać tę dwójkę – mówił, że Cheryl potrzebuje mężczyzny, który będzie ją szanował i nigdy nie skrzywdzi, a Liam jest bardzo czuły i dojrzały jak na swój wiek.

Para zaczęła się spotkać już w 2015 roku, jednak dopiero wiosną ich związek stał się „oficjalny” w social mediach. Od lata krążyły również plotki o rzekomej ciąży Cheryl. Para postanowiła ich jednak nie komentować. Niemniej jednak teraz już sprawa się wydała, i wszyscy mogą zauważyć, że para spodziewa się dziecka! Według mediów Cheryl musi być w 3-4 miesiącu ciąży. Oboje na ostatnich zdjęciach wyglądają na niezwykle szczęśliwych! Myślicie, że 23-letni Liam dobrze sprawdzi się w roli ojca? Przypominamy, że już jeden z członków zespołu One Direction został ojcem – na początku 2016 roku na świat przyszła Freddie, córka Louisa Tomlinsona.

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ