Lewandowscy z Klarą na rodzinnym spacerze

Anna i Robert Lewandowski są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. I nic w tym dziwnego. Ich profile obserwują miliony osób. Jednak jeśli chodzi o dzielenie się prywatnością, Lewandowscy bywają powściągliwi. Tym razem zrobili wyjątek.

Nie ma w Polsce drugiej tak popularnej pary. On bryluje na boisku, zdobywa gole i jest międzynarodowym fenomenem, ona pomaga zmieniać kobietom życie, uczy je jak jeść zdrowo i jak walczyć o siebie. Półtora roku temu zostali rodzicami uroczej dziewczynki. Mowa oczywiście o Annie Lewandowskiej i Robercie Lewandowskim. Trenerka i jej przystojny partner biją rekordy popularności w social mediach, a w show-biznesie są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par. Uznaje się ich również za najbardziej zgodne małżeństwo – i trudno się z tym kłócić, bo każdą wolną chwilę poświęcają rodzinie.

Anna i Robert postanowili wykorzystać piękną, niedzielną pogodę i wybrali się na spacer po Monachium. Nie zabrakło z nimi Klary, która leżała w wózku. Para pochwaliła się na Instagramie uroczymi, rodzinnymi chwilami.

View this post on Instagram

Prost!? #oktoberfest

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Klara, córka Lewandowskich, postanowiła jednak nie przespać całego spaceru. Anna Lewandowska w tzw. instastory, zamieściła kolejny filmik na którym Klara bawi się z Gabi, synem Thiago Alcantary (pomocnik Bayernu Monachium). Pod czujnym okiem rodziców dzieci kopały piłkę.

fot. kadr z wideo

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...