Lewandowscy z Klarą na rodzinnym spacerze

Anna i Robert Lewandowski są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. I nic w tym dziwnego. Ich profile obserwują miliony osób. Jednak jeśli chodzi o dzielenie się prywatnością, Lewandowscy bywają powściągliwi. Tym razem zrobili wyjątek.

Nie ma w Polsce drugiej tak popularnej pary. On bryluje na boisku, zdobywa gole i jest międzynarodowym fenomenem, ona pomaga zmieniać kobietom życie, uczy je jak jeść zdrowo i jak walczyć o siebie. Półtora roku temu zostali rodzicami uroczej dziewczynki. Mowa oczywiście o Annie Lewandowskiej i Robercie Lewandowskim. Trenerka i jej przystojny partner biją rekordy popularności w social mediach, a w show-biznesie są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par. Uznaje się ich również za najbardziej zgodne małżeństwo – i trudno się z tym kłócić, bo każdą wolną chwilę poświęcają rodzinie.

Anna i Robert postanowili wykorzystać piękną, niedzielną pogodę i wybrali się na spacer po Monachium. Nie zabrakło z nimi Klary, która leżała w wózku. Para pochwaliła się na Instagramie uroczymi, rodzinnymi chwilami.

View this post on Instagram

Prost!? #oktoberfest

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Klara, córka Lewandowskich, postanowiła jednak nie przespać całego spaceru. Anna Lewandowska w tzw. instastory, zamieściła kolejny filmik na którym Klara bawi się z Gabi, synem Thiago Alcantary (pomocnik Bayernu Monachium). Pod czujnym okiem rodziców dzieci kopały piłkę.

fot. kadr z wideo

 

 

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....