Rodzina królewska długo ukrywała te informacje przed mediami. Wielka radość w Pałacu

Księżna Kate jest zobowiązania do ukrycia niektórych faktów ze swojego życia prywatnego przed opinią publiczną. Tym razem jednak zdecydowała się ujawnić pewną informację. Fani rodziny królewskiej będą bardzo zadowoleni.

Księżna Kate nigdy nie wyjawiła jednej z najważniejszych informacji o swoim życiu. Gdy ta wiadomość w końcu ujrzała światło dzienne, wielbiciele królewskiego rodu nie ukrywali swojej radości. To, co zostało przekazane mediom, sprawiło, że wszyscy inaczej spojrzeli na jej małżeństwo z księciem Williamem.

Księżna Kate od nieznanej strony. Został ujawniony jeden z sekretów rodziny królewskiej

Szczegóły z ważnych rodzinnych uroczystości, takich jak wesela czy imprezy urodzinowych, są zatajane przez rodzinę królewską. Fani zazwyczaj nie wiedzą, co się na nich wydarzyło, po zakończeniu części przeznaczonej dla mediów. Tak samo było ze ślubem Kate Middleton i księcia Williama.

Wiele osób zastanawiało się, jak świeżo upieczona żona, księżna Kate, bawiła się po zakończeniu ceremonii zaślubin. Rodzina królewska nie chciała udzielać informacji na ten temat, w końcu jednak kilka szczegółów wyciekło.

Po uroczystych zaślubinach małżeństwo stawiło się na lunchu u Elżbiety II, a potem na przyjęciu zorganizowanym u Karola. W tym miejscu odbyła się także impreza weselna, którą uświetnił występ bardzo wówczas popularnej Ellie Goulding. To ona zaśpiewała utwór, do którego para zatańczyła pierwszy taniec. Wybór utworu był bardzo oryginalny.

Wcześniej nikt tego wiedział. Szczegóły uroczystości są bardzo wzruszające

Piosenka, jaką księżna Kate i książę William wybrali do tej szczególnej chwili, była bardzo rzadkim wyborem. Postawili na “Your Song” w repertuaru Eltona Johna. Następnie został wykonany utwór “Starry Eyes”, przy którym zatańczyli Karol Camilla. 

Po zakończeniu koncertu piosenkarki rozpoczęła się dyskoteka i właściwa impreza. Wszyscy goście zaczęli tańczyć, a w trakcie zabawy nie zabrakło im wybornych drinków. Księżna Kate podobno świetnie się bawiła, zupełnie nieskrępowana obecnością rodziny królewskiej.

Najbardziej szalał jednak książę Harry, który miał skakać w tłum gości z parapetów. Miał przypominać w tym gwiazdy rocka podczas koncertów. Wiele osób podejrzewało, ze wybór akurat tej wokalistki był spowodowany jej romansem z rudowłosym synem księżnej Diany.

Zobacz również:

Doskonała cera w 4 krokach

Źródło: pikio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5204 More posts in Newsy category
Recommended for you
sołdek gdansk
Tu żyje się najlepiej. Gdańsk, Gdynia i Sopot w czołówkach rankingów dobrych miejsc do życia

W opublikowanym właśnie raporcie LivCom Awards Gdynia zajęła trzecie miejsce na świecie spośród miast najlepszych...