Lewandowska urodzi chłopca czy dziewczynkę? Trenerka każdy news przekuwa w sukces!

Ania i Robert Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka. Trenerka jest w czwartym miesiącu ciąży. Fani zastanawiają się, jakiej płci jest dziecko. Gwiazda zareagowała na spekulacje w zaskakujący sposób!  

Lewandowska urodzi chłopca czy dziewczynkę? Trenerka każdą nowinę przekuwa w sukces!

Ania Lewandowska, tak jak przy pierwszej ciąży, przez cztery miesiące ukrywała, że spodziewa się drugiego dziecka. Choć co prawda wnikliwi obserwatorzy zauważyli, że trenerka ubiera się w luźniejsze ubrania, jednak radosną nowinę oficjalnie przedstawił Robert Lewandowski na meczu.

 Po strzelonym golu wykonał na boisku gest charakterystycznej „cieszynki”. Wtedy już wszyscy dowiedzieli się, że jego żona spodziewa się narodzin drugiego dziecka. Później Ania Lewandowska na swoim Instagramie opublikowała fotografię męża z „cieszynką”. „Lewy” też pokazał to samo zdjęcie i podpisał je „Baby is coming??❤️?”.

https://www.facebook.com/healthyplanbyann/photos/a.315984345187444/2497322477053609/?type=3&theater

Płeć dziecka

Bardzo szybko pojawiło się pytanie: Ania Lewandowska spodziewa się chłopca czy dziewczynki?

Trenerka napisała na ten temat, ale w zaskakujący sposób!

„Dziś, dzięki znajomym dowiedzieliśmy się z mężem ciekawych informacji na temat naszego ŻYCIA PRYWATNEGO…?
Na temat płci naszego dziecka. To co?

Chłopiec czy dziewczynka??‍♀
Miło dowiedzieć się z mediów ?

Dlatego też z przymrużeniem oka, dodam zdjęcie SMOCZKÓW” – czytamy na Instagramie Ani.

https://www.facebook.com/healthyplanbyann/photos/a.315984345187444/2537187586400431/?type=3&theater

Smoczek prawdę ci powie?

Smoczki… O jakie smoczki chodzi? Okazało się, że w ofercie internetowego sklepu możemy właśnie znaleźć dziecięce smoczki!

To uspokajające smoczki??!
Do tego mienią się różnymi barwami: różowe, szare, zielone, białe. A jak jeszcze do tego dołączycie kolorową zawieszkę wykonaną z materiałów bezpiecznych dla naszych dzieci, to powstanie niepowtarzalny zestaw – rekomenduje Ania.

Co o nim wiemy?

Uspokajający smoczek BIBS z organicznego kauczuku naturalnego hevea, jest wytrzymały, miękki i elastyczny, dzięki czemu dziecko przy odpowiedniej wentylacji podczas ssania czuje jakby ssało pierś mamy. Osłonka została zaprojektowana tak, aby nie dotykać ust i brody malca, zapobiegając tym samym zaczerwienieniom, krostkom, wykwitom, wyprzeniom bakteryjnym czy innym zakażeniom skóry. Dodatkowo osłonka posiada otworki, które ułatwiają dziecku oddychanie podczas trzymania smoczka w buzi. Smoczek został zaprojektowany przy współpracy z neonatologami, dzięki czemu uzyskano ergonomię anatomiczną odpowiednią dla danego wieku rozwojowego malucha. Smoczek BIBS może być stosowany już od pierwszego dnia życia.

A czy Ania i Robert Lewandowscy spodziewają się tym razem chłopca czy jednak dziewczynki? Tego nadal nie wiemy 😉 Czekamy na narodziny ich drugiej pociechy!

https://www.facebook.com/healthyplanbyann/photos/a.315984345187444/2541161846003005/?type=3&theater
—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ