Eliza Michalik uruchomiła kanał na YouTubie

Publicystka Eliza Michalik, do niedawna związana z Superstacją, założyła kanał na YouTubie. Będzie tam publikowała materiały o tematyce politycznej, społecznej i obyczajowej.

Kanał “Eliza Michalik” ruszył dwa dni temu, ma 2,3 tys. subskrybujących osób.

– Będę tu dzielić się spostrzeżeniami na temat różnych rzeczy. Liczę, że podpowiecie, o czy chcielibyście usłyszeć i co was interesuje – zapowiedziała Eliza Michalik w pierwszym nagraniu.

“Stęskniłam się za widzami”

– Tak naprawdę stęskniłam się za widzami, za reakcjami, stąd pomysł i potrzeba „pójścia w internet”. Chciałabym w tych filmikach mówić o polityce, przynajmniej na początku, gdy kanał będzie się rozkręcał. Potem pojawią się i inne tematy: obyczajowe, społeczne. Będą też felietony, a z czasem rozmowy z zapraszanymi przed kamerę gośćmi – stwierdza Eliza Michalik w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl. Podkreśla też, że YouTube będzie aktywnością zawodową, na której skupi się w najbliższym czasie.

“Chcę, żeby studio odpowiadało rozwijającemu się z czasem kanałowi”

Jak dowiedział się portal WirtualneMedia, dziennikarka wkrótce zamierza wyposażyć niewielkie studio na potrzeby kanału youtube’owego. – To nie będzie nic dużego, ale chcę, żeby studio odpowiadało rozwijającemu się z czasem kanałowi – wyjaśnia Michalik.

Eliza Michalik nie zamierza zatrudniać żadnej zewnętrznej firmy.

– Kanał obsługuję sama. Postawiłam na początek na filmy robione telefonem, zrobiłam to z rozmysłem. Chcę podkreślić, że nie zamierzam robić dokładnie tego samego, co robiłam w Superstacji, nie będzie przeniesienia „jeden do jednego”. Będę szła do przodu, zawodowo chcę się rozwijać. Zamierzam realizować tematy, których nie zrobiłam w Superstacji i poruszać się w obszarach, których nie mogłam dotykać w telewizji, choć nieraz sygnalizowałam szefostwu, że mnie interesują. Jak na przykład tematy obyczajowe – mówi portalowi “WirtualneMedia”, Eliza Michalik.

Eliza Michalik odeszła z Superstacji na początku czerwca br. po 12 latach pracy. Zdecydowała się na to po zmianie profilu tematycznego stacji. Prowadziła w niej ostatnio trzy programy: „Nie ma żartów” (emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 18:45), razem z Marcinem Tellerem „Gilotynę” (w piątki o 18:45) oraz „Szpile” (w soboty o 11:45).

Zobacz również:

Liroy: „Rozmawiałem z Kaczyńskim o polskich uprawach marihuany”

Źródło: WirtualneMedia / Fot. instagram.com/eliza_michalik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5204 More posts in Newsy category
Recommended for you
sołdek gdansk
Tu żyje się najlepiej. Gdańsk, Gdynia i Sopot w czołówkach rankingów dobrych miejsc do życia

W opublikowanym właśnie raporcie LivCom Awards Gdynia zajęła trzecie miejsce na świecie spośród miast najlepszych...