Czy Agnieszka Grochowska jest w ciąży?

Ostatnio w show-biznesie zapanował prawdziwy baby-boom! Codziennie dowiadujemy się, że któraś z gwiazd jest w ciąży. Tym razem media doniosły, że aktorka Agnieszka Grochowska (36l.) spodziewa się dziecka! Czy ta informacja jest prawdziwa i jak komentuje ją sama zainteresowana?

To już drugi raz!

Jak donoszą media, znana aktorka Agnieszka Grochowska spodziewa się dziecka! Ojcem maleństwa jest oczywiście jej mąż, Dariusz Gajewski. Para pobrała się w wakacje w 2004 roku. Osiem lat później w listopadzie w 2012 roku małżeństwo doczekało się syna, któremu nadano imię Władysław. Wiele na to wskazuje, że chłopiec już latem będzie mógł się bawić ze swoim młodszym braciszkiem lub siostrzyczką!

Ale czy to na pewno prawda?

Małżeństwo od zawsze unika medialnego rozgłosu, a gwiazda nie lubi dzielić się ważnymi informacjami ze swojego prywatnego życia. O pierwszej ciąży Grochowskiej dowiedzieliśmy się dopiero podczas jednej z branżowych imprez. Aktorka pojawiła się wtedy na niej z ciążowym brzuszkiem. Również i teraz mogliśmy dowiedzieć się, że na razie małżeństwo nie chce publicznie komentować tych rewelacji, gdyż podobnie jak w przypadku pierwszej ciąży, aktorka poczeka z tą wiadomością do najbliższego publicznego wyjścia.

Jeśli ta radosna informacja się potwierdzi, to gratulujemy parze powiększenia się rodziny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ