Marina i Wojciech Szczęśni obchodzą kolejną rocznicę ślubu

Boniek o małżeństwie Wojtka Szczęsnego z Mariną Łuczenko. To był dobry krok?

Kariera Wojciecha Szczęsnego rozpoczęła się już dawno temu. Obecnie piłkarz gra we włoskim klubie AS Roma. W słonecznej Italii sportowiec uchodzi za jednego z najlepszych bramkarzy. Zbigniew Boniek sugeruje, że na polskiego zawodnika pozytywny wpływ miał ślub z piosenkarką Mariną. Miłość uskrzydla?

Wojciech Szczęsny w 2006 roku z warszawskiej Legii przeszedł do Arsenału. Młody sportowiec przeprowadził się wtedy do Londynu. W Anglii bardzo wiele się nauczył. Jego umiejętności zostały zauważone przez inne kluby – najpierw wypożyczył go Brentford, a potem AS Roma. W sierpniu 2016 roku kontrakt z włoskim klubem przedłużono o jeszcze jeden rok.

Wojciech Szczęsny nie ukrywa, że dobrze czuje się we Włoszech. Również jego ukochana, Marina Łuczenko, jest zachwycona słoneczną Italią.  

„Podekscytowana, że możemy tu zostać jeszcze jeden rok” – napisała w sierpniu gwiazda.

Boniek o małżeństwie Wojtka Szczęsnego z Mariną Łuczenko. To był dobry krok?

Dobre zdanie o bramkarzu ma Zbigniew Boniek, były selekcjoner polskiej reprezentacji. Mężczyzna zauważa, że Szczęsny zrobił znaczne postępy. Dobrze wygląda, jest skupiony i wyprostowany w bramce, szybko się rusza. Czy piłkarz tak dobrze sobie radzi dzięki małżeństwu z wokalistką Mariną? Przypominamy, że para wzięła ślub w maja 2016 roku na jednej z greckich wysp.  

„Zrobił kolejny krok w karierze. Dobrze wygląda: jest silny, szczupły, dynamiczny, wyprostowany w bramce. Bije od niego koncentracja. Widać to po pewnych ruchach, po zachowaniu w bramce. Nie przesądzam, ale może pomógł mu ślub, po którym dojrzał – powiedział Zbigniew Boniek w rozmowie z portalem viva.pl.

https://www.instagram.com/p/BFzAaqRGPBg/?taken-by=marina_official&hl=pl

Najpiękniejszy dzień

Nie da się ukryć, że ślub był wielkim wydarzeniem dla piłkarza.

 „To najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Jestem najszczęśliwszym facetem na ziemi, gdyż mogę ogłosić, że Marina została moją żoną” – napisał Wojciech Szczęsny w mediach społecznościowych.

Małżeńskie szczęście trwa w najlepsze, a piłkarz odnosi kolejne sportowe sukcesy. Oby tak dalej!

https://www.instagram.com/p/BPu9SdjByaG/?taken-by=marina_official&hl=pl

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Marina Łuczenko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ