Caitlyn Jenner rozczarowana transformacją. Znów będzie Brucem?

Niespełna rok temu opinią publiczną wstrząsnęła informacja o zmianie płci mistrza olimpijskiego i gwiazdy reality show Bruca Jennera. Okazuje się, że od lat wyczekiwana przemiana w rzeczywistości okazała się być wyjątkowo trudnym doświadczeniem, które może skłonić celebrytkę nawet do poddania się kolejnej skomplikowanej operacji. Fot. Caitlyn Jenner/ YoutubeIan Halperin, autor nowej książki o Kardashianach, wyznał, że Caitlyn Jenner zaczęła żałować przemiany w kobietę i rozważa powrót do bycia mężczyzną.  Przyjaciel rodziny rzekomo doniósł pisarzowi, że Jenner bardzo źle znosi transformację i dał do zrozumienia, że kobieta ponownie może poddać się operacji.

Według Halperina, przyjaciel przyznał, że Caitlyn jest zachwycona tym jak bardzo wpłynęła na podniesienie świadomości o transseksualistach, którzy od dawna są dyskryminowani. Konsekwencje przemiany sprawiły jednak, że ona sama w ciągu najbliższych lat zdecyduje się odwrócić skutki operacji. Bycie kobiętą po transformacji i obiektem zainteresowania całego świata okazało się być znacznie trudniejsza, niż oczekiwała Jenner. Niewątpliwie jednak przez ostatnie miesiące dzięki rozgłosowi udało jej się zarobić tak dużo, że sam zabieg na pewno bardzo się opłacił. 

Rzecznik kobiety jak na razie dementuje wszystkie doniesienia, a jednak to już nie pierwszy raz, kiedy słyszymy o wahaniu Jenner. Jak twierdzi Halperin, wielokrotnie słyszał już, że po przemianie Caitlyn nadal interesuje się innymi kobietami, co także może mieć wpływ na chęć powrotu do bycia mężczyzną.

Choć są to tylko domysły, zdaniem biografa, Jenner w ciągu najbliższych kilku lat ponownie podda się operacji zmiany płci informując jednocześnie opinię publiczną, jak trudna okazała się dla niej transformacja i podkreślając szczęście, jakiego doznała będąc kobietą. W ten sposób Jenner będzie mogła odwrócić skutki przemiany bez większej szkody dla środowiska transseksualistów. 

 

__________________

 

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ