Julia Roberts najpiękniejszą kobietą świata

Julia Roberts najpiękniejszą kobietą świata! Jaki jest sekret jej urody?

Julia Roberts już po raz piąty została uznana przez magazyn „People” za najpiękniejszą kobietę świata! Nie da się ukryć, że aktorka doskonale wie, jak dbać o swoją urodę, jednak to nie wszystko co ma wpływ na jej fenomenalny wygląd! Jak redaktorzy argumentowali swój werdykt? Zgadzacie się z ich opinią? 

Julia Roberts najpiękniejszą kobietą świata!

Julia Roberts została uznana za najpiękniejszą kobietę świata przez magazyn „People”. Ten tytuł został już aktorce przyznany po raz piąty, co jest absolutnym rekordem w historii rankingu. Drugie miejsce zajmuje George Clooney, który dwa razy znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu. Julia żartuje, że nie zapomni wspomnieć o swojej kolejnej wygranej w bożonarodzeniowej kartce do Clooneyów.

Julię Roberts po raz pierwszy uznano za najpiękniejszą kobietę świata w 1991 roku. Gwiazda miała wtedy dwadzieścia trzy lata i była znana głównie za sprawą filmu „Pretty Woman”. Kolejne tytuły zdobyła w 2000, 2005 i 2010 roku. Nazwisko aktorki aż 12 razy umieszczono w zestawieniu „najpiękniejszych”.

#juliaroberts #1993 #2016 #cinema #prettywoman #beauty 🎥👒

A post shared by Julia Roberts 🔹 (@juliafroberts) on

Jak swoją decyzję argumentowali redaktorzy magazynu?

Dziennikarze twierdzą, że 49-letnia Julia Roberts nigdy nie wyglądała lepiej. Jednak jej piękno nie tylko jest związane z urodą, ale również leży w inteligencji, pewności siebie, dystansie oraz  poczuciu humoru. Redaktorzy docenili ją również za to, że na pierwszym miejscu zawsze stawia swoją rodzinę, a najpiękniejszy uśmiech na twarzy aktorki wywołuje widok jej dzieci.

„Kiedy nadszedł czas, by wybrać tegoroczną zwyciężczynię, uznaliśmy, że to czas Julii Roberts. W wieku 49 lat aktorka nigdy nie wyglądała lepiej. Jej piękno leży też w jej pewności siebie, inteligencji i poczuciu humoru. Doceniliśmy ją również za rozwój połączony z zachowaniem jej najlepszych cech. Jej talent do tworzenia kreacji aktorskich i opowiadania przeróżnych historii sprawia, że dzięki niej przenosimy się w inne miejsca. Doceniliśmy ją za to, że mimo wszelkich pokus, zawsze na pierwszym miejscu stawia rodzinę i nic tak nie wywołuje jej słynnego uśmiechu, jak zabawa z dziećmi”.

Zgadzacie się z werdyktem?

Follow my friend @handsuzanny ♥️

A post shared by Julia Roberts 🔹 (@juliafroberts) on

Sekrety wiecznej urody Julii Roberts

Gwiazda zdradziła, że zawsze pamięta o stosowaniu kremu z filtrem. Dzięki temu jest jak najmniej narażona na fotostarzenie. Nakłada również kremy nawilżające na szyję oraz w okolice oczu.

„Pierwszym moim krokiem przed wyjściem z domu jest zawsze nałożenie filtra słonecznego. To dla mnie podstawa pielęgnacji pozwalająca zachować zdrową i młodą skórę o jednolitym kolorycie. Ponadto, uzależniłam się chyba od kremu na okolice oczu Contour des Yeux. Nakładam go dwa razy dziennie, mając nadzieję, że pomoże mi zachować świeżość spojrzenia. Poza tym, cóż, czterdziestka przyniosła też swoje wymagania… Rytuałem stało się nakładanie kremów nawilżających oraz przeciwzmarszczkowych na szyję… Wyznaję zasadę, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć!” – mówi Amerykanka.

Jakimi zasadami rządzi się jej ulubiony makijaż?

„Są one bardzo proste: dobrze dobrany podkład, lekko podkręcone rzęsy i jeżeli tylko mogę sobie na to pozwolić, kreski na powiekach zrobione eyelinerem. Zawsze sobie mówię, że jeżeli się do nich przyłożę będę podobna do Sophii Loren, ale nigdy mi się to nie udaje! Kropką nad „i” są usta pociągnięte błyszczykiem Juicy Tube!” – zdradza Julia Roberts.

Aktorka jednak doskonale zdaje sobie sprawę, że piękno to nie tylko zadbany wygląd. Co jeszcze się na to składa?

„Piękno to radość życia i poczucie humoru. Takie właśnie są piękne osoby, które znam” – mówi gwiazda.

Takiego piękna właśnie wam życzymy! 🙂

Co wiemy o aktorce?

Julia Roberts w 2002 roku wzięła ślub Danielem Moderem, który jest operatorem filmowym. Para ma troje dzieci: 12-letnie bliźnięta: Hazela i Pinnaeusa oraz 9-letniego Henry’ego.

Aktorka zagrała w prawie pięćdziesięciu filmach. Szczególnie wsławiła się w filmach „Pretty Woman”, „Nothing Hill”, „Uciekająca Panna Młoda” oraz „Erin Brokovich”, za który w 2001 otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej. Gwiazda dostała również Złote Globy za „Stalowe Magnolie”, „Pretty Woman” oraz  „Erin Brokovich”.

#juliaroberts #prettywoman #movie #redcarpet 🎥

A post shared by Julia Roberts 🔹 (@juliafroberts) on

——————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/people

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1449 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Lista najlepiej zarabiających celebytów. Na czele sportowiec

Floyd Mayweather Jr jest według magazynu "Forbes" najlepiej zarabiającym celebrytą świata. Sportowiec wyprzedził m.in. aktorów. ...