Młody raper Young Igi udostępnia kawałek z Peją

“Nie zmienia się nic, jak Peja nawinął” – rapuje w kawałku “LEGO” Young Igi. Chwilę później do głosu dochodzi jedna z najważniejszych postaci w polskim rapie, której obecność na płycie “Konfetti” była sporym zaskoczeniem dla fanów obu raperów.

“Osiedla zasłuchane w to niespodziewane combo, szacunek do korzeni tu najważniejszy, mordo” – nawija Peja.

Album “Konfetti” ukazał się w piątek od tego momentu można go posłuchać w TIDALU. Teraz Igi udostępnia numer z Peją także na swoim kanale na YouTube.

 

https://www.youtube.com/watch?v=3jtE32OLtbk

https://www.instagram.com/p/BpMkShaHToq/?hl=pl&taken-by=youngigiyi

Przed premierą, Young Igi ustosunkował się do komentarzy na temat współpracy z Peją.  – Zaczęło mnie wk***iać, że w Polsce jest straszny podział na starą i nową szkołę rapu. Zaczęło mnie to irytować wręcz. A ja dochodzę do wniosku, że tak naprawdę wszyscy robimy muzykę. Czemu mamy się cisnąć w jednym biznesie i zabierać sobie miejsce, skoro możemy razem robić tę muzykę. Mówię: “K***a mać, jeżeli jako dzieciak słuchałem Rycha, robię to”. Chcę oddać jemu szacunek. Zrozumieliśmy się, zrobiliśmy numer. I tak to powinno moim zdaniem wyglądać. Zamiast wypominać sobie błędy, jedna z drugą szkołą powinny zacząć robić ze sobą numery, bo muzyka to jest rzecz, która łączy – wyjaśnił.

https://www.instagram.com/p/BpBowImA7xA/?hl=pl&taken-by=pejaslumsattack

W tym tygodniu rusza koncertowa promocja nowej płyty Igiego. Oto miasta, które raper odwiedzi w najbliższym czasie:

25.10 – Toruń
26.10 – Szczecin
02.11 – Sopot
09.11 – Iława
10.11 – Świecie
16.11 – Łódź
17.11 – Wrocław
23.11 – Katowice
24.11 – Kraków
08.12 – Poznań
09.12 – Warszawa
15.12 – Białystok

fot. kadr z wideo

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ