To zdjęcie rodziny Lewandowskich robi furorę w sieci

Lewandowscy słuchają piosenki znanej polskiej wokalistki! Gwiazda: Mogę umierać

Ania i Robert Lewandowscy słuchają piosenki polskiej wokalistki! Para pokazała filmik na InstaStories, na którym słychać nowy utwór Ewy Farnej i KaeNea! Gwiazda jest przeszczęśliwa! Zobaczcie, co napisała na Facebooku!

Lewandowscy słuchają piosenki znanej polskiej wokalistki. Gwiazda: Mogę umierać

Ania i Robert Lewandowscy pokazali nagranie ze swojego samochodu. Okazuje się, że para podczas jazdy autem słucha piosenki „Echo”, którą Ewa Farna nagrała we współpracy z KaeNem!

Oczywiście nie uszło to uwadze wokalistki, która na swoim fanpage opublikowała filmik. Gwiazda jest bardzo szczęśliwa, że małżeństwo słucha jej piosenki.

https://www.facebook.com/ewafarna/videos/10155587093300733/

 

„Kochani moge umierac! ?☺️Lewandowscy sluchaja naszego numeru ECHO z KaeNem!!! Aaaaaa!!! ❤???#echo #kaen #robertlewandowski #annalewandowska #idole #radosc #dziekuje #mademyday” – napisała zadowolona Ewa Farna pod nagraniem.

Lewi mają dobry gust?

Fani również bardzo się cieszą, że Ania i Robert słuchają muzyki swojej ulubienicy, a przy okazji zwracają uwagę, że oni również bardzo się cieszą, gdy gwiazda skomentuje ich wpis czy podziękuje za polubienie. To te same emocje!

„Już wyobrażam sobie Twoją radość jak to zobaczyłeś ?. Tak samo się czuje część z nas jak coś nam osobiście skomentujesz, udostępnisz lub podziękujesz. Ten uczuć!! Hahaha ??„,

„Jaki zaciesz 😀 my mamy taki sam przy Tb 😛 Teraz chyba rozumiesz nasze okrzyki radości, szczęścia ?????”,

„:) najlepszy kawałek kocham po prostu wiedza co dobre :)”

„To super że słuchają sądzę że każdy lubi słuchać tego utworu oraz dopisuję się do niektòrych komentarzy 😉 ” – komentują fani.

Pora na rewanż

Jedna z fanek zażartowała, że teraz nadeszła pora na rewanż. Skoro Ania Lewandowska słucha piosenki Ewy Farnej, to może artystka zacznie ćwiczyć z trenerką? Chyba, że woli z Robertem. 😉 

„Czas na rewanż. ..teraz Ty zacznij trenować z Lewandowska ?bo wiesz. .z Lewandowskim chyba Ci (i jemu) nie wypada ” – napisała internautka.

Dobry pomysł? 🙂 Słuchacie muzyki Ewy Farnej, a może ćwiczycie przy niej do treningów polecanych przez Anię Lewandowską? 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ