Magdalena Bieńkowska zostanie Miss World 2017

Magdalena Bieńkowska zostanie Miss World 2017? Co wiemy o naszej reprezentantce?

Magdalena Bieńkowska już 18 listopada będzie reprezentować nasz kraj w konkursie Miss World 2017, który odbędzie się w Chinach. Dziewczyna w 2015 roku została Miss Polski, a już niedługo pozna ją cały świat. Co wiemy o polskiej reprezentantce?

Magdalena Bieńkowska zostanie Miss World 2017?

Magdalena Bieńkowska w 2015 roku zdobyła tytuł Miss Polski. Zwycięstwo w konkursie stało się przepustką do dalszej kariery w modelingu. 24-latka w listopadzie wystąpi w konkursie Miss World 2017, którego finał odbędzie się w Sanya (Chiny). Dla dziewczyny to wielkie wyróżnienie.

„Sam moment ogłoszenia wyniku i wręczenia korony to były tak ogromne emocje, że chyba wtedy nie do końca zdawałam sobie sprawę z tego, co się dzieje, ale już z dnia na dzień powoli to do mnie docierało. To pewnie też zasługa tych licznych telefonów z gratulacjami, które otrzymuję. Od niedzieli nie nadążam ładować mojej komórki” – mówi Magdalena Bieńkowska w rozmowie z Gazetą Lubuską.

Jesteśmy pewni, że również w Chinach na dziewczynę czekają wielkie emocje! 24-latka zajmuje wysokie miejsce na tle innych kandydatek, plasując się w ścisłym finale. Czy uda jej się zostać Miss Świata i powtórzyć sukces Anety Kręglickiej z 1989 roku? Mamy taką nadzieję!

https://www.instagram.com/p/BXyc75Mn1P5/?taken-by=magdalenabienkowska

Magdalena Bieńkowska prywatnie

24-latka pochodzi z Mazur, ale cztery lata temu przyjechała do Warszawy. W stolicy studiowała stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim, a po obronie licencjatu rozpoczęła specjalizację – międzynarodowa polityka handlowa. Na co dzień współpracuje także z NEW STAGE Model Management, gdzie rozwija się w dziedzinie modelingu.

https://www.instagram.com/p/BXJDLlqHeNq/?taken-by=magdalenabienkowska

Dziewczyna bardzo lubi podróże oraz grę w tenisa. Jest gadułą. Chętnie poznaje nowych ludzi, miejsca i inne kultury, ale w wolnym czasie z przyjemnością wraca do rodzinnych Mikołajek. Przyznaje, że nie znosi gotować, ale za to uwielbia jeść!

„Nienawidzę gotować, choć uwielbiam jeść. Ważne dla mnie są sporty. Od dzieciństwa gram w tenisa, co jest jedną z moich pasji. Uwielbiam przebywać w gronie rodziny i znajomych. No i jestem gadułą” – mówi Miss Polski.

Będziecie trzymać za nią kciuki?

https://www.instagram.com/p/BWze9OvnVJf/?taken-by=magdalenabienkowska

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/magdalenabienkowska/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ