Powstanie 3 część filmu legalna blondynka

Legalna blondynka powraca na ekrany? Powstanie 3 część filmu!

Legalna blondynka to film, który zna chyba każda kobieta. Przygody Elle Woods bawią i przełamują pewne stereotypy. Jak twierdzi odtwórczyni głównej roli, ubrana cała na różowo prawniczka, powróci na ekrany kin w trzeciej części.

Pierwsza część filmu Legalna blondynka pojawiła się w 2001 roku. Wtedy też zarobiła 141 774 679 dolarów na całym świecie. Reese Witherspoon wcieliła się w rolę niezwykle pewnej siebie, blondwłosej piękności, która pod wpływem chęci odzyskania utraconego partnera, wybiera się na Harvard. Dostaje się na studia prawnicze i zdobywa pracę, gdzie aktywnie uczestniczy w procesie obrony, oskarżonej o zabójstwo męża, Brook Windham.  

Druga część przygód Elle Woods rozgrywa się w Bostonie. Elle dostaje posadę w prestiżowej kancelarii prawniczej. Przygotowuje się także do ślubu i zaczyna walkę o prawa zwierząt. Wyjeżdża w tym celu do Waszyngtonu i znów wyróżnia się na tle otaczających jej osób. Jednak mimo przeszkód, jakie spotyka po drodze, nie daje za wygraną i walczy o zakaz testowania kosmetyków na zwierzętach.

Co może spotkać bohaterkę Elle Woods w trzeciej części? Tego jeszcze dokładnie nie wiemy, ale mamy pewność, że będzie równie zabawnie, co poprzednio. Aktorka Reese Witherspoon uważa, że „kobiety potrzebują teraz takiego rodzaju energii”. Powiedziała również, że jest to dobry czas na stworzenie kontynuacji przygód niezwykle pewnej siebie amerykanki. „Potrzebuję kogoś bardzo mądrego, kto przyjdzie ze świetnym pomysłem i to zrobimy” mówiła Reese. Miejmy, więc nadzieję, że już niedługo będziemy mogli zobaczyć spektakularny powrót Legalnej blondynki!

 

fot. Instagram @theacademy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ