Łeba

Łeba zostanie drugim Las Vegas? Śluby na plaży robią furorę!

Łeba postanowiła wykorzystać niszę na rynku i wejść w duży projekt związany z kompleksową obsługą ślubów na plaży i wesel. Pomysł został zaczerpnięty z miasta partnerskiego Łeby –Szczyrku. Tam tego typu turystyka rozwija się bardzo dobrze. Jest to bardzo modny trend i kierunek w ostatnich czasach. Szczególnie teraz kiedy przepisy państwowe związane z udzielaniem ślubów a dokładnie miejsca, w których mogą się odbywać zostały zliberalizowane.

– Oczywiście jeszcze przed nami długa droga aby Łeba stała się drugim Las Vegas. Jestem jednak przekonana, że się nam uda i naprawdę wiele młodych par chcących zawrzeć związek małżeński zrobi to właśnie w Łebie. – mówi Julia Tomicka, podinspektor ds. promocji i turystyki miasta Łeby.

– Chcielibyśmy stworzyć kompleksowa ofertę dla weselników. Począwszy od przedstawienia ciekawych miejsc w których może odbyć się sam ślub np. plaża, na jachcie w Porcie Jachtowym lub na wydmach. Pomożemy również w znalezieniu odpowiedniej sali, dekoratorki ,wypożyczenia samochodu, makijażystki itp.- dodaje Pani Julia.

Planowane jest wydanie specjalnego folderu promującego tą inicjatywę i rozpowszechnianie kompleksowej oferty Łeby – Miasta nowożeńców, podczas targów ślubnych w Polsce i na świecie.

fot. leba.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ