Jakie stylizacje Agata Duda lubi najbardziej

Kto pomaga Agacie Dudzie wybierać kreacje? Łódzki projektant uchylił rąbka tajemnicy!

Agata Duda coraz częściej zaskakuje nas swoimi stylizacjami. Prezydentowa korzysta z pomocy specjalistki od wizerunku, ale nie tylko. Okazuje się, że w wyborze stylizacji może liczyć na pomoc córki!

Kto pomaga Agacie Dudzie wybierać kreacje? Łódzki projektant uchylił rąbka tajemnicy!

Agata Duda na oficjalne wyjścia zazwyczaj wybiera sukienki. Pierwsza Dama lubi klastyczne kroje, coraz częściej wybiera odważne kolory. Projektant Paweł Kuzik zdradza, jak rozpoczęła się jego współpraca z Prezydentową! Mężczyzna na początku myślał, że kolega zrobił mu żart…

Kiedy dostałem maila z Kancelarii Prezydenta z pytaniem, czy w Warszawie można obejrzeć moje ubrania, podejrzewałem żart kolegi. Ale profesjonalnie odpisałem i tak zaczęła się współpraca. Umówiliśmy się na konkretną datę i pod pracownię zajechały auta Biura Ochrony Rządu – zdradził projektant w rozmowie z portalem innpoland.pl.

Opublikowany przez Pawel Kuzik na 5 grudnia 2017

Stała współpraca

Okazuje się, że sukienki obejrzała stylistka oraz córka pary prezydenckiej, Kinga Duda. Jak przebiegała ich wizyta?

„Panie spędziły u mnie sporo czasu, wszystko w bardzo miłej atmosferze. Okazało się, że sukienki bardzo przypadły do gustu pani prezydentowej i dostałem propozycję stałej współpracy”- powiedział Paweł Kuzik.

Młody projektant z Łodzi od dawna zajmuje się tworzeniem ubrań. To jego życiowa pasja. Na razie założył jednoosobową firmę, gdyż jeszcze nie stać go na zatrudnienie pracownika, jednak współpraca z  Prezydentową przełożyła się na większą sprzedaż, więc mężczyzna ma nadzieję, że uda mu się rozwinąć skrzydła.

“To pewne uwieńczenie mojej pracy, bo projektowaniem i szyciem zajmuję się już kilka ładnych lat i podchodzę do tego tematu profesjonalnie. Udało się, i to pomimo faktu, że jestem póki co firmą jednoosobową. W nasze branży trudno jest się przebić, już nawet nie mówiąc o rynku warszawskim, gdzie jest wielu dobrych projektantów. Ale robię rzeczy, które trudno znaleźć na rynku – staram się, by były klasyczne i ponadczasowe. Takich rzeczy brakuje, zresztą Kinga Duda powiedziała mi podczas rozmowy, że wiele rzeczy jest po prostu przekombinowanych. Albo wszystkie na jedną modłę” – wyznał Paweł Kuzik.

Jak wam się podobają kreacje łódzkiego projektanta?

Opublikowany przez Pawel Kuzik na 13 listopada 2017

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1333 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Polscy katolicy o papieżu Franciszku
Papież Franciszek do geja: “Bóg Cię takim stworzył”

Juan Carlos Cruz, molestowany w młodości przez księdza w Chile spotkał się z papieżem Franciszkiem....