PIERWSZY LAKIER DO PAZNOKCI W SPRAYU

Pierwszy lakier do paznokci w sprayu już w Polsce! Ile kosztuje?

Pamiętacie, jak pisaliśmy o lakierze w sprayu, dzięki któremu zrobienie idealnego manicure jest banalnie proste? Producent obiecywał też, że nietypowy sposób aplikacji produktu pozwoli zaoszczędzić wiele czasu. Jednak lakiery marki Nails Inc. nie były dostępne w Polsce. W końcu nadszedł czas na zmiany! Na naszym rynku właśnie pojawiło się podobne cudo – Lakier Spray My Nail firmy Virtual. Ile kosztuje i w jakich jest kolorach?

 

Rewolucja w manicure

Lakiery Paint Can marki Nails Inc. wywołały rewolucję w dziedzinie manicure, a wszystko za sprawą innowacyjnej techniki nakładania. Zamiast malowania pędzelkiem, marka proponuje spryskanie paznokci lakierem w sprayu.

Również w Polsce pojawił się właśnie podobny produkt! Lakier Spray My Nail sprawdzi się u kobiet, które nie mają wiele czasu lub wystarczających umiejętności, aby uzyskać ładny manicure. Zachwycą się nim również wielbicielki wszelkich nowości kosmetycznych oraz osoby, które lubią zmiany, ponieważ produkt można nakładać na hybrydę oraz inny lakier. Obecnie spray jest dostępny w dwóch kolorach: fuksji (Fancy Fuchsia) oraz srebrnym (Sophisicated Silver).

Jak stosować?

Wystarczy, że nałożysz bazę, potem spryskasz paznokcie lakierem w sprayu, a efekt utrwalisz za pomocą top coatu. Pozostałość lakieru usuniesz ze skóry za pomocą ciepłej wody z mydłem.

Instrukcja stosowania zalecana przez markę:

1. Nałóż na paznokcie bazę SPRAY MY NAIL BASE & TOP COAT i pozostaw do wyschnięcia (może być użyty każdy inny lakier, dla szybkiej zmiany koloru paznokci)

2. Wstrząśnij puszkę SPRAY MY NAIL i rozpyl lakier na paznokcie z odległości 10-15 cm. Nie obawiaj się, że skóra wokół paznokcia również zostanie pomalowana. Pozwól lakierowi wyschnąć przez kilka minut.

3. Dla lepszego utrwalenia manicure ponownie nałóż SPRAY MY NAIL BASE & TOP COAT (produkt zawiera filtr UV) i pozostaw do wyschnięcia.

4. Lakier ze skóry i okolic paznokcia zmyj za pomocą ciepłej wody z mydłem lub przy użyciu innego delikatnego detergentu.

Spray My Nail Virtul

Ile kosztuje?

Pojedynczy Lakier Spray My Nail kosztuje 39,90 zł (poj. 50 ml). Natomiast cena bazy Spray My Nail Base & Top Coat to 9,90 zł ( poj. 10 ml).

 

Kupicie lakier w spray czy wolicie bardziej tradycyjne metody robienia manicure?

 

Źródło zdjęć: www.miraculum.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ