gojdź krzysztof

Czy „Niezwykłe przypadki medyczne” znikną z anteny? Mamy odpowiedź Krzysztofa Gojdzia!

Program doktora Krzysztofa Gojdzia „Niezwykłe przypadki medyczne” zyskał grono wielu widzów. Jednak w internecie pojawiły się informacje, że zostanie zdjęty z anteny. Czy rzeczywiście nie będziemy już oglądać w telewizji słynnego lekarza i jego pacjentów?

 

Lekarz gwiazd

Doktor Krzysztof Gojdź jest jedynym w Polsce certyfikowanym lekarzem, a jednocześnie wykładowcą American Academy of Aesthetic Medicine. Przede wszystkim zajmuje się medycyną estetyczną i regeneracyjną. Jest założycielem sieci gabinetów „HOLISTIC CLINIC”. Jednak największą popularność zdobył dzięki emisji programu telewizyjnego „Sekrety lekarzy” w TVN. Obecnie na antenie TVN Style emitowane są też „Niezwykłe przypadki medyczne”, które cieszą się dużą oglądalnością. Jednak w sieci pojawiły się informacje, że program zostanie zdjęty z anteny, a znane osoby mają zakaz fotografowania się z „lekarzem gwiazd”. Jaka jest prawda? Krzysztof Gojdź wydał oświadczenie w tej sprawie!

Kolejny sukces

Okazuje się, że program „Niezwykłe przypadki medyczne” nie tylko nie zniknie z telewizji, ale w następnym roku pojawi się na antenie głównej stacji TVN. Lekarz pisze, że nieprawdziwe informacje rozsyłają osoby, które mu źle życzą oraz konkurencja. Gojdź potwierdza, że nadal jego głównym celem jest pomaganie ludziom skrzywdzonym przez los, a dopiero potem celebrytom.  

– Już jutro o 22.25 na TVN Style program „Niezwykłe przypadki medyczne”. Dziękuję Wam za wspaniałą oglądalność i zaufanie jakim mnie darzycie. Dziękuję za tysiące komentarzy i miłych słów uznania. Miło mi poinformować, że program ten w następnym roku będzie również emitowany na głównej antenie TVN. 
Jeden z portali plotkarskich napisał powołując się na bliżej niezidentyfikowanego „informatora”, że program znika z anteny. 

Pragnę Was poinformować, że dalej będę leczył potrzebujących mojej pomocy pacjentów, z kliniki i TV nie zniknę jak chciałoby wielu zazdrosnych ludzi i konkurencja. Dziękuję wspaniałym Sponsorom programu, dzięki którym wspólnie z TVN Style możemy realizować ten program i nieść pomoc ludziom poszkodowanym przez życie. Jestem i będę zawsze dla nich. Najpierw dla nich a później dla pacjentów komercyjnych. Bo mój podstawowy cel w życiu zawodowym to POMAGAC LUDZIOM – czytamy na fanpage Krzysztof Gojdzia. Wpisy lekarza śledzi ponad 163 tysiące użytkowników Facebooka.

 

Oglądacie „Niezwykłe przypadki medyczne”?

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Dr Krzysztof Gojdź

ZOSTAW ODPOWIEDŹ