Kylie Jenner chciała opatentować swoje imię! Kto jej w tym przeszkodził

Kylie Jenner chciała opatentować swoje imię! Kto jej w tym przeszkodził? Nie zgadniecie!

Kylie Jenner chciała opatentować swoje imię. Prośbę skierowała do urzędu patentowego. Jednak plany celebrytki nie powiodły się. Pokrzyżowała je inna znana gwiazda! O kim mowa?

Kylie Jenner chciała opatentować swoje imię! Kto jej w tym przeszkodził?

W ubiegłym roku Kylie Jenner wpadła na zaskakujący pomysł – złożyła dokumenty, by opatentować swoje imię! Zależało jej na tym, by zastrzec swoje imię i uznać je za znak towarowy. Związane jest to z linią kosmetyków celebrytki, które cały czas cieszą się ogromną popularnością.

Niepomyślna decyzja

Jednak pomysł Jennerki nie spodobał się innej gwieździe – Kylie Minogue. Piosenkarka pod tym właśnie imieniem jest rozpoznawalna od połowy lat osiemdziesiątych. Australijska artystka złożyła pozew przeciwko młodej celebrytce, w którym twierdzi, że to ona jest najbardziej rozpoznawalną osobą na świecie o imieniu Kylie. Jednak to nie wszystko. Piosenkarka uważa, że Kylie Jenner jest drugoplanową gwiazdką telewizyjną, a swoja popularność zawdzięcza kiepskiemu show. Napisała również, że jej zachowania niejednokrotnie były krytykowane przez osoby niepełnosprawne oraz mniejszości rasowe.

„Kylie Jenner to drugoplanowa gwiazdka telewizyjna, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w podrzędnym telewizyjnym show. Jej zachowania spotkały się z wielokrotną krytyką przedstawicieli mniejszości rasowych i osób niepełnosprawnych, a w dodatku przejawia ona ekshibicjonistyczne zapędy” – możemy przeczytać w dokumentach.

Nie odpuści tak łatwo

Ostatecznie urząd patentowy odrzucił wniosek Kylie Jenner. Jednak celebrytka nie zamierza poddać się bez walki.  Zagraniczne źródła wskazują, że amerykańska gwiazda złożyła już apelację. Czy uda jej się w końcu dopiąć swego?

Auto na pocieszenie

Podobno gwiazda jest bardzo niepocieszona odmowną decyzją. Na pewno humor polepszył jej nowy samochód, którym pochwaliła się na Instagramie. Mercedes klasy G robi wrażenie, a jego kasztanowy kolor jest niezwykły. Kylie Jenner lubi otaczać się luksusowymi „furami”. W swoim garażu ma  już kilka aut. Jednak od przybytku głowa nie boli, prawda? W końcu jazda wypasionym autem nie wpływa tak niekorzystnie na naszą figurę jak czekolada, którą zajadamy smutki i niepowodzenia. 😉

https://www.instagram.com/p/BQLsrXWhBiI/?taken-by=kyliejenner

 

—————————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ kyliejenner

ZOSTAW ODPOWIEDŹ