Kup telewizor i odbierz smartfona!

telewizor-sporteuroFirma Sony przygotowała dla swoich klientów wyjątkową promocję, w ramach której, przy zakupie telewizorów Bravia będzie można otrzymać najnowszego smartfona Sony Xperia.

Promocja rusza 29 maja. Każda osoba, która kupi wybrany model telewizora z serii W8 otrzyma smartfon Xperia L, natomiast przy zakupie modeli promocyjnych serii W9 – ekskluzywny smartfon Sony Xperia Z. Promocja potrwa do 14 lipca. Szczegóły na stronie producenta.

Telewizory Bravia gwarantują najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Zastosowana w serii W9 innowacyjna technologia Triluminos umożliwia reprodukcję jeszcze szerszej palety bogatych, naturalnie wyglądających barw, w tym trudnych do oddania odcieni czerwieni i szmaragdu. Posiadacze smartfonów z technologią NFC mogą nawiązywać bezprzewodowe połączenie z telewizorem poprzez zetknięcie telefonu z pilotem, co daje możliwość sterowania kanałami, a także wyświetlania zdjęć, filmów, gier i aplikacji na dużym ekranie.sony-sporteuro

Smartfon Sony Xperia to równowaga między technologią i wzornictwem. Telefon jest także niezwykle odporny na działanie kurzu i wody – niestraszna mu przypadkowa kąpiel pod prysznicem czy w basenie.

Z kolei wygodnie układający się w dłoni Sony Xperia™ L posiada 8-megapikselowy aparat z matrycą Exmor RS, który pozwala wykonywać ostre zdjęcia w dowolnym oświetleniu w nieco ponad sekundę od wyjścia ze stanu uśpienia. Technologia HDR zapewnia znakomitą jasność zdjęć oraz nagrań wideo. Dodatkowo duży 4,3-calowy wyświetlacz telefonu w połączeniu z dobrą jakością ekranu pozwalają cieszyć się bardzo szczegółowymi zdjęciami.

Oba telefony posiadają funkcję One-touch mirroring, dzięki której za jednym dotknięciem z łatwością, bez zbędnych przycisków i przewodów można przełączyć się na ekran telewizora.


informacja prasowa

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ