Fryzjerka Izabeli Janachowskiej zdradziła, jakiej płci jest dziecko gwiazdy?

Fryzjerka Izabeli Janachowskiej zdradziła, jakiej płci jest dziecko gwiazdy?

Izabela Janachowska spodziewa się pierwszego dziecka! Gwiazda ma coraz większy brzuszek, a fani zastanawiają się, jakiej płci jest jej pociecha. Okazuje się, że fryzjerka prowadzącej „W czym do ślubu?” uchyliła rąbka tajemnicy! Co napisała?

Największy prezent

Izabela Janachowska w styczniu ogłosiła, że wraz z mężem spodziewa się dziecka. Parę łączy miłość już prawie od siedmiu lat, a już niedługo do szczęśliwego małżeństwa dołączy ich pociecha. Prowadząca „W czym do ślubu” nie może się już doczekać!

„Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że sami możemy podzielić się z Wami radością która nas przepełnia już od kilku miesięcy? Wiosna tego roku, dokładnie w 7 rocznice naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! ?Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! ? Trzymajcie kciuki za naszą 3 ? #announcement #parentstobe #newchapter #overwhelmed #joy #happiness #love #babyontheway” – napisała Izabela Janachowska na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BuVy0xZh9Tk/

Fryzjerka Izabeli Janachowskiej zdradziła, jakiej płci jest dziecko gwiazdy?

Gwiazda wciąż jest bardzo szczupła, jednak powiększający się brzuszek widać coraz bardziej. Fani zastanawiają się, jakiej płci jest dziecko pary. Okazuje się, że fryzjerka prowadzącej programy o ślubnej tematyce zdradziła pewien szczegół! A wszystko dotyczyło paznokci!

„Dziś odwiedziła nas piękna przyszła mama @izabelajanachowska . Rozjaśniliśmy wlosy z ekstraktem zabezpieczającym i regenerującym, dodatkowo tonowanie koloru w złoto piaskowych odcieniach. Iza obecnie jest tak promienna, ze żaden inny kolor niż słoneczny blond, nie był nawet brany pod uwagę. Na paznokciach Iza wybrała wymowny róż od @indigonails „Maybe baby” ????

Jak Wam się podoba kochani Iza w tym wydaniu?? Nam się bardzo podoba ??” – napisała fryzjerka gwiazdy Aneta Klinger.

Czyżby gwiazda miała urodzić dziewczynkę? Czekamy na więcej informacji! 😉

Izabela Janachowska w ciąży również realizuje się twórczo. Prowadzi kanał na Youtube, na którym tematów o dzieciach nie brakuje. 😉

„Będzie o dzieciach ? i będzie zabawnie, obiecuje❗️Zapraszam na nowy film na moim kanale youtube Wedding Dream Izabela Janachowska ? link w bio #newepisode #youtube #worthseeing #funny #kidsmood #weddingceremony #linkinbio” – napisała Izabela Janachowska.

https://www.instagram.com/p/BuqMpV3BfpK/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ