Kuba Wojewódzki nie pojawił się na ramówce TVN

Kuba Wojewódzki nie pojawił się na ramówce TVN. Jak zareagował Edward Miszczak?

Kuba Wojewódzki nie pojawił się na wiosennej ramówce TVN. Dlaczego go nie było? Przeczytajcie, jak Edward Miszczak komentuje nieobecność dziennikarza. „Król” może więcej?

Kuba Wojewódzki nie pojawił się na ramówce TVN

Na wiosennej ramówce stacji TVN pojawiło się wiele gwiazd, jednak wśród nich zabrakło Kuby Wojewódzkiego. Jako jedyny nie przyszedł na konferencję z dziennikarzami. Z jego nieobecności żartował nawet prowadzący spotkanie – Marcin Prokop, który powiedział, że Kuba „gdzieś pojawia i gdzieś tam ucieka”.

Oni wszyscy mu zazdroszczą

Czy Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, ma mu to za złe? Nic z tych rzeczy!

Kuba jest jak Kuba. Król TVN-u. Ciągle jest w dobrej formie, ciągle jest oglądany – mówił w rozmowie z „Super Expressem”.

Co więcej, showman może u niego liczyć na specjalne względy. Edward Miszczak zdradził, że koledzy z pracy zazdroszczą Wojewódzkiemu. W końcu król zawsze może więcej!

„Bo oni wszyscy mu zazdroszczą. Bo Prokop musi pracować. Każdy ma tutaj jakąś funkcję, a Kuba… Ja zawsze mówię: „ale król może więcej” – mówił dyrektor programowy.

To już koniec show?

Niedawno pojawiły się spekulacje, że program Kuby Wojewódzkiego zniknie z anteny TVN. Jednak dyrektor programowy zaprzecza tym plotkom. Show dziennikarza nadal ma dobre wyniki oglądalności, dlatego nikt nie widzi potrzeby, aby ingerować w zamysł Wojewódzkiego.

 „Nie, Kuba się świetnie ogląda. Dlaczego? Kuba jest sobą. Ma u nas pełną wolność. Nikt nie zagląda mu do talerza. Spokojnie przygotowuje programy tak jak chce, tak jak lubi” – dodał Edward Miszczak.

Czy uważacie, że Kubę Wojewódzkiego można rzeczywiście nazywać „królem TVN-u”?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ kuba_wojewodzki_official

ZOSTAW ODPOWIEDŹ