Księżna Meghan jest przerażona porodem. Z jednego powodu

Rodzina królewska lada dzień przywita pierwszego potomka księżnej Meghan Markle i księcia Harry’ego. Na to wydarzenie w napięciu oczekuje cały świat. Okazuje się, że przyszła mama jest przerażona porodem. Ma do tego poważny powód.

Rodzina królewska już wkrótce powita na świecie kolejne royal baby. Na to wydarzenie w napięciu oczekują nie tylko Brytyjczycy, ale również fani rodziny królewskiej na całym świecie. Termin porodu Meghan Markle został wyznaczony na kwiecień, więc informacja o szczęśliwym rozwiązaniu może pojawić się lada dzień. Z medialnych doniesień wynika, że przyszła mama zaczyna się coraz bardziej stresować.

Meghan Markle wyobraża swój poród zupełnie inaczej, niż brytyjska rodzina królewska. Księżna Sussex nie chce rodzić w londyńskim szpitalu i chętnie wybrałaby placówkę położoną z dala od centrum miasta. Zapowiedziała również, że nie zamierza fotografować się z noworodkiem i nie będzie podtrzymywać tradycji, którą rozpoczęła księżna Diana. Ponadto w mediach pojawiła się jeszcze jedna informacja na temat zbliżającego się porodu księżnej Sussex. Księżna jest przerażona tym wydarzeniem i nie może przestać o nim myśleć.

Wizja zbliżającego się porodu przeraża księżną Sussex. Na Meghan Markle zwrócone są teraz oczy całego świata, a dziennikarze obserwują każdy jej ruch. Księżna Sussex spodziewała się, że poród będzie dla niej bardzo trudnym doświadczeniem, dlatego też zatrudniła ciążową asystentkę, która wspiera ją na każdym kroku. Nie zmienia to jednak faktu, że żona księcia Harry’ego panicznie się boi.

Brytyjska rodzina królewska robi wszystko, aby ostatnie dni ciąży księżnej były jak najbardziej komfortowe. Mimo wszystko Meghan Markle drży na samą myśl o porodzie. Jedna myśl przeraża ją w szczególny sposób i nikt nie jest w stanie jej tego wyperswadować. Powód ogromnego stresu Meghan Markle jest jeden.

Księżna Sussex boi się, że poród rozpocznie się w nieodpowiednim miejscu

Brytyjskie media donoszą, że księżna Sussex panicznie boi się, że poród ją zaskoczy i cała akcja rozpocznie się w nieodpowiednim miejscu. Wizja kamer i blasku fleszy, które mogą się wówczas pojawić, przeraża ją jeszcze bardziej. Ostatni miesiąc ciąży jest dla Meghan Markle wyjątkowo trudnym czasem. Doskonale wie o tym cała rodzina królewska.

Książę Harry musi teraz wspierać swoją zestresowaną żonę. W 9. miesiącu ciąży księżną Sussex bardzo łatwo wyprowadzić z równowagi. Irytuje ją niemal każda sytuacja, która toczy się nie po jej myśli. Przyszła mama chce, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Brytyjczycy mają nadzieję, że akcja porodowa odbędzie się bez zbędnych zaskoczeń i komplikacji.

Zobacz również:

Kuracje sokowe, dlaczego są tak popularne?

Źródło: wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2332 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Doda: Mam 35 lat. Czuje się najlepiej w swoim życiu
Doda: Mam 35 lat. Czuje się najlepiej w swoim życiu

Doda od wielu lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Jednak przyznaje, że dopiero teraz czuje...