Jak ma na imię synek Kate i Williama?

Księżna Kate wyszła ze szpitala i zalała ją fala hejtu. Dlaczego?

Księżna Kate 23 kwietnia o godzinie 11 urodziła kolejnego członka rodziny królewskiej. Na świat przyszedł zdrowy chłopiec. Ukochana księcia Williama wyszła ze szpitala tego samego dnia o godzinie 18. Wyglądała oszałamiająco! Na księżną Kate spadła fala hejtu! Dlaczego?

Księżna Kate wyszła ze szpitala i zalała ją fala hejtu

Na tę wiadomość czekał cały świat – księżna Kate urodziła zdrowego chłopca! Dziecko waży 3,83. W oficjalnym komunikacie zdradzono również, że książę William obecny był przy porodzie. Mama wraz z synkiem mają się doskonale.

„Królowa, książę Edynburgu, książę Walii, księżna Kornwalii, książę Harry i członkowie obu rodzin zostali już poinformowani i są zachwyceni wieściami. Jej królewska wysokość księżna Cambridge bezpiecznie urodziła syna o godzinie 11:01. Dziecko waży 3,83 kg. Książę Cambridge był obecny przy porodzie. Jej królewska wysokość i jej dziecko mają się doskonale – tak brzmiało oświadczenie, które ukazało się na Twitterze Rodziny Królewskiej.

Gratulujemy!

Opublikowany przez The Royal Family 23 kwietnia 2018

Księżna Kate tego samego dnia już o godzinie 18 wraz z synkiem i mężem opuściła szpital. Trzeba przyznać, że wyglądała świetnie.

Książę i księżna Cambridge opuścili szpital św. Marii w Londynie wraz z ich nowym dzieckiem, małym chłopcem.

„Królewska Wysokość dziękuje wszystkim pracownikom szpitala za opiekę i leczenie i dziękuje poddanym za ciepłe życzenia.

Dziś po południu zawiadomienie zostało umieszczone na parkingu pałacu buckingham po ogłoszeniu narodzin.

Ogłoszenie będzie wyświetlane przez następne 24 godzin, aby społeczeństwo mogło je przeczytać” – czytamy w oświadczeniu na Facebooku.

Opublikowany przez The Royal Family 23 kwietnia 2018

Jak to jest możliwe?

Wielu osobom trudno uwierzyć, że księżna wyszła ze szpitala kilka godzin po porodzie. Kate była w świetnej formie i wyglądała doskonale!

“Jak?!? Jak to jest możliwe, żeby tak wyglądać 6 godzin po porodzie??? Jak??? Gdzie jest brzuszek?? Gdzie jest wyczerpanie??? Jak sobie z tym poradzić? Spacer, a co dopiero w szpilkach, 6 godziny po porodzie? Jak?!! Umysł w 

To niemożliwe, jak ona to zrobiła? – pytają internauci.

Jednak inne osoby zwracały uwagę, że nad zdrowiem i wyglądem księżnej Kate czuwa cały sztab specjalistów.

“Jak ona może nosić te szpilki jest po prostu niesamowite dla mnie… szła po tych schodach bez pomocy i urodziła wcześniej w ciągu dnia… ja bym upadł na twarz”,

“To normalne, że kobiety w Anglii wychodzą ze szpitala w ciągu 24 godzin, jeśli nie potrzebują więcej uwagi. 2-3-dniowy pobyt to amerykańskie realia” – komentują internauci.


Źródło zdjęć: www.facebook.com/The Royal Family

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...