edycji

Poznaj uczestników 20. edycji Tańca z gwiazdami

Znana jest już pełna lista uczestników kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”. Władzom Polsatu po raz kolejny udało się zebrać pełen skład. Uczestnicy zawalczą o Kryształową Kulę oraz 100 tysięcy złotych.

Pełna lista uczestników 20. edycji :

Ninie Terentiew udało się namówić do programu kolejne gwiazdy. W najnowszej edycji zatańczy dziennikarz i komentator sportowy Tomasz Zimoch, aktorka i dziennikarka Dominika Gwit, artysta kabaretowy i prezenter telewizyjny Mariusz Kałamaga, była dziewczyna  Antka Królikowskiego – aktorka i wokalistka Katarzyna Sawczuk, Miss Świata Niesłyszących Iwona Cichosz, aktor Michał Malinowski znany z „Pierwszej miłości”, dziennikarka i prezenterka TVP Paulina Chylewska, aktor Robert Koszucki, aktorka Monika Mariotti oraz wokalistka Natalia Szroeder.

uczestnicy 20. edycji

– Pierwsze wieści o udziale Natalii Szroeder w tanecznym show pojawiły się już na początku grudnia. Wcześniej wokalistka zagościła już raz na scenie „Dancing with the Stars” i zachwyciła wykonaniem utworu „Domek z kart” oraz pobudzającą zmysły stylizacją. Tym razem śpiew ma zastąpić taniec. – Zdecydowałam się na to, bo wiem, jak wielu fajnych rzeczy takie programy mogą nauczyć – zdradziła podczas konferencji Miss Polski 2016, gdzie była gościem specjalnym – czytamy na stronie Polsatu.

Jak pamiętamy, piosenkarka brała już udział w czwartej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

– Wyszłam stamtąd odmieniona. Nagle dowiadujesz się o zakamarkach swojego ciała i w ogóle możliwościach, o których wcześniej nie miałeś pojęcia.  Liczę na to, że z tańcem będzie podobnie. Zawsze chciałam nauczyć się tańczyć, więc myślę, że to jest fajna okazja – mówiła Szroeder.

Bożenka powraca

Zgodnie z ostatnimi spekulacjami, w „Tańcu z gwiazdami” zobaczymy także Agnieszkę Kaczorowską. Aktorka i tancerka odeszła z programu by realizować marzenia, teraz wróciła, by trenować kolejnych uczestników.

– Nigdy nie mówiłam, że odchodzę na zawsze. Po prostu pół roku temu powiedziałam produkcji, że potrzebuję przerwy. Chciałam wtedy odetchnąć. Miałam nadzieję zawalczyć o swoje marzenia, czyli wrócić do tańca sportowego. Ale… Niestety nie udało się – opowiedziała w magazynie „Flesz” Agnieszka Kaczorowska.

Kto poprowadzi program?

– Ostatnio swoje wielkie marzenie spełniła Paulina Sykut-Jeżyna, która w grudniu została mamą Róży. Prezenterka deklaruje, że z pomocą męża, który podczas nagrań będzie opiekował się córeczką, pojawi się na planie „Tańca z Gwiazdami”. Piotr Jeżyna, który jest również menedżerem gwiazdy, odpowiada za układanie grafiku zajęć. Czy para nie chciała zatrudnić opiekunki? – Chcemy sami wychowywać Różę – podkreślała wielokrotnie dziennikarka – czytamy na stronie Polsatu. Miejmy nadzieję, że Krzysztof Ibisz nie zawiedzie. 

Fot. Instagram polsatofficial, tanieczgwiazdami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ