Aktorka Keira Knightley nie może pogodzić się z tak bajkowym przedstawieniem porodu. Co zarzuca księżnej?

Księżna Kate skrytykowana przez Keirę Knightley! Ostre słowa aktorki

Księżna Kate 23 kwietnia urodziła synka Loiusa. Ukochana księcia William tego samego dnia opuściła szpital. Wyglądała oszałamiająco – miała makijaż, elegancką sukienkę oraz buty na obcasie. Aktorka Keira Knightley nie może pogodzić się z tak bajkowym przedstawieniem porodu. Co zarzuca księżnej?

Księżna Kate skrytykowana przez Keirę Knightley! Ostre słowa aktorki

Księżna Kate 23 kwietnia 2018 roku o godzinie 11.00 urodziła kolejnego członka rodziny królewskiej. Na świecie pojawił się zdrowy chłopiec, któremu para nadała imię Louis. Żona księcia Williama wyszła ze szpitala tego samego dnia o godzinie 18.00. Nie dało się ukryć, że Kate wyglądała oszałamiająco Księżna Cambridge pokazała się z pięknie ułożonymi włosami oraz w subtelnym makijażu. Nie było po niej widać, że rodziła kilka godzin wcześniej. Zaprezentowała się też w butach na obcasie.

Ukryj cierpienie

Aktorka Keira Knightley niedawno urodziła córeczkę. Gwiazda jest przeciwna kreowaniu rzeczywistości, które nie jest zgodne z prawdą. Co napisała?

„Stoimy i oglądamy telewizję. Ona wyszła ze szpitala siedem godzin później, za makijażem na twarzy, w wysokich obcasach. Taką twarz chce widzieć świat. Ukryj. Ukryj nasz ból, to jak rozrywane są nasze ciała, jak cieknie nam z piersi, jak szaleją nasze hormony. Wyglądaj pięknie. Wyglądaj stylowo i nie pokazuj tego całego zaplecza, Kate” – napisała Keira w eseju „Słabsza płeć”, który znajdzie się w zbiorze „Feministki nie noszą różu (I inne kłamstwa)”.

Zgadzacie się ze zdaniem aktorki?

https://www.facebook.com/15246784535/photos/a.54046654535/10153565179594536/?type=3&theater

Przeżyjmy to jeszcze raz

A oto oficjalny komunikat dotyczący porodu Kate. Ta wiadomość zelektryzowała media na całym świecie.

„Królowa, książę Edynburgu, książę Walii, księżna Kornwalii, książę Harry i członkowie obu rodzin zostali już poinformowani i są zachwyceni wieściami. Jej królewska wysokość księżna Cambridge bezpiecznie urodziła syna o godzinie 11:01. Dziecko waży 3,83 kg. Książę Cambridge był obecny przy porodzie. Jej królewska wysokość i jej dziecko mają się doskonale – tak brzmiało oświadczenie, które ukazało się na Twitterze Rodziny Królewskiej.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/The Royal Family

ZOSTAW ODPOWIEDŹ