Anna Skura zostawiła półtoramiesięczną córkę i poleciała na Bali. Mąż odpowiedział na hejt

Anna Skura, znana jako blogerka What Anna Wears oraz uczestniczka “Agent Gwiazdy” półtora miesiąca temu urodziła swoje pierwsze dziecko – córeczkę Melody Imaan. Blogerka błyskawicznie przekonała się, jak to jest mierzyć się z Instamatkami oraz ich hejtem.

Jeszcze kilka lat temu Anna Skura pracowała na etacie w Warszawie. Przekalkulowała jednak, że w obecnych czasach jednym z najbardziej opłacalnych zajęć jest bycie influencerem. Kobieta prowadzi teraz bloga, kanał na YouTubie i Instagrama, na którym obserwuje ją ponad trzysta tysięcy osób. Prawdziwą popularność przyniósł jej jednak udział w trzeciej edycji programu “Agent – Gwiazdy”.

Półtora miesiąca temu Skura urodziła swoje pierwsze dziecko – córka otrzymała oryginalne imię Melody Imaan. Wybór ten spotkał się z chłodnym przyjęciem ze strony obserwatorów influencerki. Tym razem na młodą mamę spadła kolejna fala krytyki.

Od kilku dni Anna Skura przebywa na wyjeździe sponsorowanym na Bali. Oczywiście do Indonezji poleciała bez swojej półtoramiesięcznej córki. W komentarzach pod zdjęciami z ekskluzywnych wakacji zawrzało.

Nie wiem, czy to normalne i fajne zostawić takie dziecko i będąc jeszcze w połogu, pojechać na festiwal. Bali nie zatonie, a dziecko nie będzie mieć drugi raz miesiąca. Nie jestem matką, ale aż mi się nie chce wierzyć, że to tak serio.

Mi osobiście ciężko byłoby wyjechać i zostawić dzieciątko. Zwłaszcza pierwsze. Fajnie, że mamy pracują i nie są niewolnikami domu i dziecka, ale jednak tak jak dziewczyny piszą – te pierwsze miesiące nigdy już nie wrócą, a czas mija tak szybko.

Instagramowa celebrytka nie odniosła się do zarzutów.

Głos w sprawie zabrał za to jej mąż – Marek Warmuz.

Nie mierz wszystkich swoją miarą. Dzieciaczek jest ze mną, a nie porzucony w krzakach – odpowiedział jednej z osób, która skrytykowała blogerkę za samotny wyjazd bez niemowlęcia.

fot. kadr z YouTube

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2250 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Piotr Woźniak-Starak
Rusin, Boczarska i Włodarczyk żegnają Piotra Woźniaka-Staraka: „Mówiłeś, że masz 9 żyć”

Choć rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka milczy, to producenta żegnają osoby ze świata show-biznesu. Jak go...