Fryzjerka Izabeli Janachowskiej zdradziła, jakiej płci jest dziecko gwiazdy?

Izabela Janachowska zaprojektowała kolekcję sukien ślubnych! Ile kosztują kreacje?

Izabela Janachowska od kilku lat doradza przyszłym pannom młodym, jakie kreacje mogą wybrać na ślub. Teraz gwiazda zaprojektowała własną kolekcję trzynastu sukien ślubnych. Ile kosztują modele?

Izabela Janachowska zaprojektowała kolekcję sukien ślubnych! Ile kosztują kreacje?

Izabela Janachowska od kilku lat prowadzi programy o tematyce ślubnej. Zajmuje się także jednym z portali ślubnych, a od niedawna również kanałem na YouTube. Prowadząca „W czym do ślubu” postanowiła pójść o krok dalej – zaprojektowała kolekcję sukien ślubnych „Izabela Janachowska- Wedding Dream”. Jednak nie nazywa się projektantką, gdyż przyznaje, że suknie powstały dzięki rozmowom i obserwacjom, które zbierała na planie swoich programów. Wielokrotnie towarzyszyła pannom młodym w przygotowaniach do najważniejszego dnia w życiu i poznawała ich wymagania, więc wie, jakie oczekiwania mają przyszłe mężatki. Do współpracy zaprosiła również ekspertów, fachowców od konstrukcji oraz utytułowanych krawców.

https://www.facebook.com/weddingdreamPL/videos/vl.328511847884479/727015500984853/?type=1

„Kochani! Miesiące przygotowań i pracy, wiele konsultacji i poszukiwań złożyło się na to, że dziś mogę Wam (w końcu!) zdradzić, nad czym przez ostatnie miesiące w sekrecie pracowałam. Utrzymanie wszystkiego w tajemnicy było prawdopodobnie najtrudniejszą częścią całego projektu. Oto moja premierowa, autorska kolekcja sukien ślubnych Izabela Janachowska- Wedding Dream. Z myślą o Was stworzyłam 13 wyjątkowych modeli, wśród których każda z Was znajdzie, mam nadzieję, swoją wymarzoną kreację na najważniejszy dzień Waszego życia” – napisała Izabela Janachowska na swoim fanpage na Facebooku. 

Ceny sukien ślubnych wahają się  od 4,5 do 7 tysięcy złotych. Kolekcja będzie dostępna w wybranych salonach na terenie Polski.

Zaledwie kilka dni temu pokazałam Wam po raz pierwszy moją kolekcję sukien ślubnych Izabela Janachowska- Wedding Dream- przyjęliście ją bardzo ciepło, bardzo Wam za to dziękuję. Dużo się teraz dzieję w związku z promocją i działaniami i działo się będzie pewnie jeszcze więcej, ale chciałam Wam pokazać, jak ten projekt powstawał od początku. Przejdźcie ze mną przez proces projektowania, konstruowania i szycia sukien aż po sesję zdjęciową, której efekty oglądać możecie na stronie kolekcji: https://kolekcja.weddingdream.com – czytamy w opisie filmu. 

 Jak wam się podoba kolekcja sukien ślubnych Izabeli Janachowskiej?

—————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ