Książę William i księżna Kate o synu Harry’ego i Meghan! Długo go nie zobaczą!

Kilka dni temu na świat przyszło pierwsze dziecko księcia Harry’ego i Meghan Markle. Para pokazała już swojego synka światu, ale okazuje się, że książę William i księżna Kate nie widzieli jeszcze chłopca! Kiedy go zobaczą i dlaczego tak długo muszą czekać?

Książę William i księżna Kate o synu Harry’ego i Meghan! Długo go nie zobaczą!

Meghan Markle urodziła synka 6 maja. Jednak dopiero po kilku dniach para pokazała światu swoją pociechę. Co więcej,  królowa Elżbieta również po dwóch dniach pierwszy raz zobaczyła wnuka Archiego.

https://www.instagram.com/p/BxIsbI7lqYk/

Okazuje się też, że brat książę William wraz z małżonką Kate także długo poczekają zanim zobaczą nowego członka rodziny królewskiej, a wszystko dlatego, że para obecnie przebywa w Walii, gdzie odbywa ważne oficjalne wizyty.

Jednak oboje przekonują, że już nie mogą doczekać się spotkania z nowonarodzonym chłopcem!

„Oczywiście jestem podekscytowany, absolutnie zachwycony i nie mogę się doczekać, by zobaczyć ich w ciągu najbliższych kilku dni, kiedy sprawy się uspokoją… Jestem bardzo zadowolony i cieszę się, że mogę powitać mojego brata w rodzicielskim społeczeństwie pozbawionym snu” – mówił książę William w rozmowie z dziennikarzami.

„Jest to świetna pora roku, aby mieć dziecko. Jak powiedział William, czekamy na spotkanie z nim i dowiemy się, jakie będzie jego imię. Te następne tygodnie są zawsze trochę zniechęcające za pierwszym razem, więc życzymy im wszystkiego najlepszego” – mówiła księżna Kate.

Doświadczeni rodzice

Trzeba przyznać, że para doskonale radzi sobie z trójką dzieci, jednak William przyznaje, że to przede wszystkim zasługa jego małżonki. On sam również na przestrzeni lat wiele się nauczył.

“Z dwójką jest w porządku, nie wiem, jak sobie poradzę z trojgiem dzieci. Będę stale zmęczony. Istnieją cudowne wzloty, ale i cudowne upadki. To było dla mnie osobiście trudne wyzwanie. Czasami zdarzało mi się borykać z problemami – zmiana z samotnego, niezależnego mężczyzny w męża i posiadanie dzieci to coś co zmienia życie. Jednak Kate jest niesamowitą matką i fantastyczną żoną. Bardzo kocham moje dzieci, ich posiadanie sprawiło, że wiele się nauczyłem o sobie i o rodzinie” – mówił jeszcze niedawno książę William.

https://www.instagram.com/p/BxNZOt9FZck/

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z www.youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ