Gdzie Adam Zdrójkowski poznał Wiktorię Gąsiewską? To nie była „Rodzinka.pl”!

Gdzie Adam Zdrójkowski poznał Wiktorię Gąsiewską? To nie była „Rodzinka.pl”!

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska to młoda para polskiego show-biznesu. Zakochani razem grają w serialu „Rodzinka.pl”. Jednak okazuje się, że aktorzy poznali się w zupełnie innym miejscu. Ich znajomość trwa już kilkanaście lat!

Gdzie Adam Zdrójkowski poznał Wiktorię Gąsiewską? Nie była to „Rodzinka.pl”!

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są nową parą w polskim show-biznesie. Razem grają w „Rodzince.pl”. Jednak to nie na planie tego serialu się poznali. Okazuje się, że młodzi aktorzy poznali się jedenaście lat temu na planie „Rodziny zastępczej”, a właściwie już na castingu do tej produkcji.

 – Nie, ja z Wiktorią poznałem się jedenaście lat temu na planie „Rodziny zastępczej”, a nie „Rodzinki.pl”, a nawet jeszcze wcześniej. Nawet mam zdjęcia z Wiktorią, gdzie ja gram jeszcze z moim bratem na PlayStation. Siedzimy na castingu i gdzieś tam w tle Wiktoria jest, a my siedzimy i gramy. To jest chyba 2006 rok – wspominał Adam Zdrójkowski w rozmowie z party.pl.

Co się wydarzy w „Rodzince.pl”?

Aktor zdradził również, jakie wątki czekają na nas w kolejnym sezonie „Rodzinki.pl”. Czy Kuba Boski zostanie w związku z Pauliną, którą gra Julia Wieniawa, czy w głowie zawróci mu Agata, w którą wciela się właśnie jego dziewczyna, Wiktoria Gąsiewska? Co dalej z Tomkiem?

Jeśli chodzi o moją postać, to dalszy ciąg kłótni między Paulą a Agatą o moje względy, co oczywiście często powtarzam, jest bardzo fajne, lubię ten wątek. A Dalej Maciek, czyli serialowy Tomek będzie ubolewał nad stratą swojej miłości Olgi, czyli Magdy. To będzie kontynuacja wątków, które są, ale jak wszyscy wiedzą, „Rodzinka” nie jest takim serialem, który się wlecze, wlecze i wlecze, nie są przez pięć lat poruszane te same wątki, tylko się zmieniają. Będzie się działo.

Którą z dziewczyn ostatecznie wybierze Kuba?

„Jako Kuba to jest bardzo ciężka decyzja. Na szczęście nie ja będę decydował, ale scenarzyści, więc zobaczymy, co z tego wyjdzie” – mówił aktor.

https://www.instagram.com/p/BX-h9TPjLqx/?hl=pl&taken-by=adam_zdrojkowski

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/adam_zdrojkowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ