Joanna Turkowska walczy o życie. W pomoc zaanagażowała się jej przyjaciółka

Joanna Turkowska grała w serialach telewizji publicznej od kilku dekad. Występowała w drugoplanowych rolach, a także pojawiała się epizodycznie w znanych tytułach. Podczas próby w szkole filmowej uległa straszliwemu wypadkowi.

Podczas próby w Warszawskiej Szkole Filmowej wbiła się w jej głowę szpada. Turkowska przygotowywała do spektaklu studentów. Kobieta zemdlała, natychmiast została jej udzielona pomoc. Niewyobrażalna tragedia, która spotkała rodzinę kobiety sprawiła, że z pomocą przyszli jej inni aktorzy. Joanna Kurowska – jedna z najpopularniejszych serialowych gwiazd zorganizowała zbiórkę, dzięki której pomoc zostanie udzielona na czas.

Gdy dotarła do niej informacja, że koleżanka po fachu Joanna Turkowska (46) uległa wypadkowi, aktorka natychmiast zaczęła rozmawiać ze znajomymi i zastanawiać się jak zebrać 200 tyś. zł na rehabilitację koleżanki.

Wie, jak ważne jest wsparcie dla niej (informacje o zbiórce są dostępne na stronie portalu siepomaga.pl).

Sama tego doświadczyła po śmierci męża Grzegorza Świątkiewicza. Dostała wówczas ogrom wsparcia.

Nie sądziła, że takie zachowanie ludzi których zna, może być tak ważne. Dlatego przekazuje dobrą energię Joannie i wierzy, że wkrótce jej koleżanka dalej będzie mogła spełniać swoje marzenia.

https://www.facebook.com/joanna.kurowska.3532/posts/346408639434333

Kurowska gra w Teatrze Nowym w Warszawie, współpracuje także z Rampą i Ateneum. Znana była głównie z ról komediowych w „Czterdziestolatku” i „Rodzinie zastępczej”. Widzowie polskich seriali doskonale znają jej charakterystyczną manierę i pewność siebie.

fot. kadr z wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ