doda

Doda pokazała video ze ślubu! Zobacz, jak wyglądały przygotowania, pierwszy taniec i tort!

Doda 14 kwietnia wyszła za mąż za Emila Stępnia. Producent filmowy najpierw stał się jej przyjacielem, a dopiero potem para zauważyła, że łączy ich coś więcej. Artystka nie wierzyła, że będzie mogła jeszcze komuś zaufać. Na szczęście spotkała takiego mężczyznę, który jeszcze raz skradł jej serce. Zadedykowała mu piosenkę! Zobaczcie wyjątkowe nagranie!

Doda pokazała video ze ślubu! Zobacz, jak wyglądały przygotowania, pierwszy taniec i tort!

Doda 14 kwietnia 2018 roku wyszła za mąż za Emila Stępnia. Uroczystość odbyła się w Hiszpanii. Fani byli bardzo zaskoczeni, gdyż gwiazda cały czas utrzymywała, że jest singielką, a o przyszłym mężu mówiła tylko jak o przyjacielu i partnerze biznesowym. Wybranek jest producentem filmowym. Zajmował się m.in. ostatnią częścią “Pitbulla”, a artystka nagrała piosenkę do filmu “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Kilka miesięcy temu zagrała w kolejnej części – “Pitbull. Ostatni pies”.

Artystka zadedykowała swojemu mężowi wyjątkowe video. Gdy pisała tę piosenkę, to myślała, że już nigdy nikogo nie pokocha i nie uda jej się po raz kolejny otworzyć na miłość. Uznała, że najlepiej będzie jej samej, gdyż nie chciała już więcej cierpieć przez mężczyznę. Jednak Emil Stępień sprawił, że gwiazda znowu uwierzyła w miłość.

Zobaczcie, jak wyglądały przygotowania Dody do ślubu, ceremonia ślubna, pierwszy taniec i tort!

Zaskakująca historia

– Kiedy pisałam tę piosenkę, myślałam, że już nigdy się nie zakocham… Że nie będę potrafiła choćby ostatni raz otworzyć dla kogoś serca i zaufać. Nie chciałam więcej cierpieć, więc uznałam, że najlepiej będzie mi samej. Chociaż w głębi duszy marzyłam, żeby to się kiedyś zmieniło to odrzucałam tę myśl od siebie przez bardzo długi czas… Był moment, że czułam się załamana tym wszystkim i wtedy napisałam słowa dla kogoś komu udałoby się to zmienić. Dla kogoś kogo jeszcze wtedy nie znałam… Tak powstała piosenka „Miłość na etat”. Nie sądziłam, że 2,5 roku później będę tańczyć do niej swój pierwszy taniec na weselu z mężczyzną, który z mojego przyjaciela… stał się moim mężem, miłością! Nie sądziłam, że jej treść będzie tak idealnie pasowała do tego, co przyniosło mi niespodziewanie życie. Ta historia jest dla mnie totalnie zaskakująca i wyjątkowa. Wierzę, że jest to również nadzieja dla wielu z Was :).

Do puenty – nietypowa żona, więc i nietypowy prezent ślubny 🙂 Ponieważ muzyka to moja druga miłość, dedykujemy Ci Kochany ten utwór i film, w którego montażu uczestniczyłam, na pamiątkę najpiękniejszego dnia w Naszym życiu 🙂 – napisała Doda na Facebooku.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Doda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...