Michał Szpak wzruszająco o śmierci mamy. Czego się od niej nauczył?

Jak będą wyglądały święta Michała Szpaka? „Trochę będzie mi smutno” Dlaczego?

Boże Narodzenie coraz bliżej. Święta dla wielu osób są okazją nie tylko do spotkań z rodziną, skosztowania pysznych potraw, ale również odpoczynku. A jak spędzi je Michał Szpak? Wiemy, jakie plany ma artysta!   

Jak będą wyglądały święta Michała Szpaka? „Trochę będzie mi smutno” Dlaczego?

Michał Szpak na Boże Narodzenie jedzie do Jasła. Przyjeżdża tam. Tam spotka się ze swoją siostrą, która przyjedzie z zagranicy. Artysta przyjeżdża na gotowe, więc ma nadzieję, że odpocznie. Niestety w tym roku zmarła babcia artysty, więc święta będą już inne. Jednak wokalista wierzy, że babcia cały czas czuwa nad nim. 🙂

„Na święta jadę do Jasła w Bieszczady, przyjeżdża moja siostra z Włoch. Pierwszy i drugi dzień świąt przyjeżdżam na gotowe, i odpocznę. Choć to odpoczynek przez małe „o” bo będę tkwił w rodzinnym chaosie – śmiał się w studiu Pnś Michał Szpak. I po chwili dodał ze smutkiem: – Trochę będzie mi przykro, bo w tym roku odeszła moja babcia i wiadomo, że te święta nie będą takie jak zawsze. Ale wiem, że gdzieś ona czuwa tam nade mną i Wigilia będzie mimo wszystko radosna” – mówił Michał Szpak w rozmowie z „Pytaniem na śniadanie”.

Gwiazdor opowiedział również o swoim nowym singlu „Don’t Poison Your Heart”. O czym jest ta piosenka? Jaką historię opowiada? Artysta chce uświadomić fanom, że osoby które wykonują zawód publiczny nie tylko mają łatwe i przyjemne życie, ale również spoczywa na nich olbrzymia odpowiedzialność.  

„To jest utwór który obrazuje też mój świat którym się obracam. My wszystko widzimy w pozytywnym odbiorze, ale gdzieś tam za kulisami dzieją się rzeczy, o których ludzie nie wiedzą. I my musimy się z tym wszystkim borykać. Mówię w imieniu tak naprawdę wielu artystów, wielu wokalistów, ludzi którzy wykonują zawód publiczny. Dla ludzi to proste jest w odbiorze, że przychodzimy do telewizji uśmiechamy się, ubrani pomalowani. A ci ludzie muszą zrozumieć jak duża odpowiedzialność drzemie na naszych barkach. Coś może się wydarzyć i możemy zostać zdegradowani”- powiedział Michał Szpak. 

Noworoczne plany

A jakie plany na 2018 rok ma Michał Szpak? Artysta chciałby podróżować. Co mu się marzy?

„Marzy mi się zdobycie Machu Picchu. Polecieć, zobaczyć tą energię, szczyt, a jak się nie uda to może Tajlandia?” – zdradził wokalista.

Życzymy, aby w nowym roku udało mu się zrealizować wszystkie marzenia!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.eurovisionary.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ