Małgorzata Kożuchowska pokazała wyjątkowe zdjęcie z synkiem!

Kożuchowska oszpeci się do roli? Vega: Już od dłuższego czasu obwąchujemy się z Małgosią

Małgorzata Kożuchowska zawsze świetnie wygląda, zarówno w życiu prywatnym, jak i na planie. Niektórzy zarzucają jej, że stała się więźniem perfekcyjnego wizerunku. Czy chciałaby poddać się metamorfozie i oszpecić się na potrzeby filmu? Patryk Vega szuka dla niej roli, dzięki której pokazałaby się z zupełnie innej strony…

Lukrowany świat

Niedawno Ilona Łepkowska wyznała, że w wielu serialach rzeczywistość przedstawiona jest zbyt różowo. Ma dużo do zarzucenia postaci granej przez Małgorzatę Kożuchowską w „Drugiej szansie”.

– Kiedy widzę, jak w „Drugiej szansie” biedna, skazana na prace społeczne Małgorzata Kożuchowska pcha wózek z brudną pościelą, a jest przy tym elegancko uczesana i umalowana, a „brudna pościel” naprawdę jest czysto, tylko lekko pomięta, to trochę chce mi się śmiać”-  wyznała scenarzystka w rozmowie z „Fleszem”.

Scenarzystka chciałaby zobaczyć Małgorzatę Kożuchowska w roli, w której byłaby gorzej ubrana, nieuczesana, nieumalowana, w której mogłaby pokazać wachlarz różnych emocji.

„Uważam, że jest dobrą aktorką i byłaby w  stanie to zagrać. Chciałabym zobaczyć ją w scenach, gdzie musiałaby zagrać przeciwko swojemu obecnemu wizerunkowi, które wymyśliły jej gazety, ale który i ona sama utrwala. Stała się jego więźniem. Ale wciąż liczę, że ktoś zaproponuje jej rolę ,dzięki której będzie mogła wreszcie wytarzać się trochę w błocie” – przyznała scenarzystka.

Kożuchowska oszpeci się do roli? Vega: Już od dłuższego czasu obwąchujemy się z Małgosią

Okazuje się, że Patryk Vega już od dłuższego czasu szuka odpowiedniej roli dla aktorki, która zaskoczyłaby nie tylko ją samą, ale również widzów. Myślicie, że „coś” z tego będzie?

„Już od dłuższego czasu obwąchujemy się z Małgosią. Rola, którą napiszę dla Małgosi, będzie zdecydowanie odległa od tego, co robiła do tej pory. Dla aktorów, więc i dla Małgosi, fajne jest to, że mogą robić rzeczy różne. Tak naprawdę im dalej mogą uciec od siebie i stworzyć bardziej odległą od siebie postać, tym bardziej jest to dla nich fascynujące”- powiedział Patryk Vega w rozmowie z „Faktem”.

Co na to Małgorzata Kożuchowska? Dałaby się tak oszpecić? Oczywiście, nie ma z tym problemu!

„Jako kobieta chcę oczywiście być atrakcyjna i podobać się innym. Ale w pracy, gdy tylko jest okazja, lubię się oszpecać. Granie bez makijażu? Świetna sprawa! Nie mam z tym problemu. To fajne uczucie zobaczyć później na ekranie kogoś innego. Uważam, że im mniej siebie przypominam, tym lepiej dla widza” – tłumaczy gwiazda „Drugiej szansy”.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org/wiki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ