Małgorzata Kożuchowska pokazała wyjątkowe zdjęcie z synkiem!

Kożuchowska będzie współpracować z Vegą? Aktorka: „Umieram z ciekawości”

Małgorzata Kożuchowska nie narzeka na brak propozycji zawodowych. Jednak do tej pory grała postaci, które nie były kontrowersyjne. Teraz aktorka chciałaby podjąć się cięższego gatunku. Marzy o tym, aby zagrać w filmie Patryka Vegi. To byłby przełom w jej karierze?

Kożuchowska będzie współpracować z Vegą? Aktorka: „Umieram z ciekawości”

Patryk Vega niedawno przyznał, że chciałby, aby aktorka zagrała w jego filmie. Już od dłuższego czasu szuka dla niej roli, która będzie dużym zaskoczeniem nie tylko dla niej samej, ale również dla widowni.

 „Już od dłuższego czasu obwąchujemy się z Małgosią. Rola, którą napiszę dla Małgosi, będzie zdecydowanie odległa od tego, co robiła do tej pory. Dla aktorów, więc i dla Małgosi, fajne jest to, że mogą robić rzeczy różne. Tak naprawdę im dalej mogą uciec od siebie i stworzyć bardziej odległą od siebie postać, tym bardziej jest to dla nich fascynujące”- powiedział Patryk Vega w rozmowie z „Faktem”.

Obsadza aktorów wbrew ich warunkom

Aktorka chętnie zagrałaby w filmie Patryka Vegi. Wierzy, że reżyser zaangażuje ją do swojej produkcji. Trzymamy kciuki!

„Byłoby czadowo zagrać u Vegi! Mam nadzieję, że to wzajemne »obwąchiwanie się«, o którym powiedział nie będzie trwało w nieskończoność i zaowocuje współpracą’’- powiedziała Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z „Faktem”.

Gwiazda nie ukrywa zachwytu „Pitbullem”. Podoba jej się, że Vega łamie stereotypy i obsadza aktorów w rolach, w których nikt ich się nie spodziewa. To byłby przełom w zawodowym życiu aktorki?

„Byłam zachwycona jego „Pitbullem”. Patryk jest jednym z nielicznych reżyserów, który nie boi się łamać stereotypów i obsadza aktorów wbrew ich warunkom, uzyskując w ten sposób zaskakujące efekty. Dla mnie mógłby to być nowy, przełomowy etap w karierze zawodowej. Jestem ciekawa, jak on by mnie widział w swoim filmie. Wręcz umieram z ciekawości” – wyznała Małgorzata Kożuchowska na łamach gazety.

Myślicie, że gwiazda zagra w kolejnej części „Kobiet mafii”?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org/wiki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ