Trendy 2018: Torebki „nerki” znowu modne?

W ciągu kilku ostatnich miesięcy wszyscy fashion influencerzy zaczęli nosić torebki w stylu „nerki”, jednak tym razem fashioniści nazywają to „belt bag” (tłum. torebka na pasek) i wygląda to, dokładnie tak jak brzmi nazwa. Nerka, którą znany z wczesnych lat 2000 powróciła w zdecydowanie bardziej stylowy sposób. Na szczęście już nie w postaci sztywnych, trójkątnych nerek od Lacoste w czerni, bieli lub pastelowych kolorach. W tym sezonie belt bags są o wiele bardziej zróżnicowane i stylowe i jak zawsze praktyczne.

Jak już wiecie od kilku lat modne są micro bags, malutkie torebki w kształcie kuferka, do których ledwo możemy zmieścić telefon, fashioniści szybko doszli do wniosku, że nie ma po co w ogóle nosić te małe torebki, skoro można mieć wolne ręce, a telefon włożyć do belt bags tych samych wymiarach. Szczególnie podczas ostatniego miesiąca fashion week’ów, gdzie zabiegani styliści i osobowości świata mody zostali sfotografowani w przeróżnych kombinacjach torebek na pasku, noszowe na różne sposoby, nie tylko przy pasie. Tak naprawdę współczesne nerki to nic innego, jak micro torebki, których zamiast nosić na ramieniu lub w rękach, mają poziomo doczepiony pasek i są noszone przy pasie, talii lub nawet na ukos ciała. Najpopularniejszym połączeniem tych torebek w tym sezonie jest na pewno noszeniem ich na płaszcz lub marynarkę zamiast paska (lub gorsetu patrząc na niektóre wymiary nerek). Jest to świetny sposób na modne, oversizowe płaszcze, które deformują sylwetkę. Z dodatkiem torebki na pasku, nie tylko przyciągniemy wzrok na ciekawy dodatek, ale też zaznaczymy talię.

https://www.instagram.com/p/BfOZHFjnz1a/?taken-by=thestylestalkercom

Dziewczęce wersje może i są popularne, ale miłośnicy bardziej męskich stylów także nie mają na co narzekać. Wraz ze stylem normcore i popularnością ubrań streetwear’owych nerki w stylu „pasek narzędzi taty z lat 80-tych” idealnie pasują do casualowych dresów i tenisówek. Zwolenniczką męskich, „znoszonych” nerek i stylu athleisure jest Kendall Jenner, która wielokrotnie była widziana w torebce na pasku. Jednym z moich ulubionych stylizacji Kendall są mom jeans, biały golf i torebka na pasku w talii. Stylizacja jest casualowa, a zarazem pełna charakteru.

A Wy, którą wersję wolicie?

https://www.instagram.com/p/Bf_tmWZnnQa/?tagged=pfwaw18

https://www.instagram.com/p/BfEZID3jcg4/?taken-by=thestylestalkercom

Zobacz nasz sklep  z modą: http://www.stylomaniak.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ