Ola Jordan, nowa jurorka TzG o Beacie Tyszkiewicz

Ola Jordan, nowa jurorka TzG, o Beacie Tyszkiewicz. Co o niej sądzi?

Aleksandra Jordan jest nową jurorką „Tańca z Gwiazdami. Tancerka zastąpiła Beatę Tyszkiewicz, która z powodów zdrowotnych zrezygnowała jurorowania w tanecznym show. Czy panie się znają? Co o aktorce sądzi Ola Jordan?

Ola Jordan, nowa jurorka TzG, o Beacie Tyszkiewicz. Co o niej sądzi?

Ola Jordan dobrze zna Beatę Tyszkiewicz. Ma świadomość, że aktorka była bardzo lubiana. Jednak ona wcale nie chce zastąpić słynnej jurorki. Jest inną osobą. Jak planowała się zachowywać?

„Oczywiście, że znałam panią Tyszkiewicz. Nie jestem tutaj, żeby ją zastąpić. Wiem, że wszyscy ją lubili. Jest to trudne miejsce. Mam nadzieję, że będę polubiona, że będzie się publiczności podobało to, co mówię. Zobaczymy. Uważam, że jako trenerka to jestem ostra, więc pewnie mogłabym być ostrą jurorką. Nie wiem, jaka Iwona jest, jaki Michał jest zobaczę, gdzie jest moje miejsce” – zdradziła Aleksandra Jordan w rozmowie z „Party”.

Polubiliście nową jurorkę?

Coś nowego

Aleksandra Jordan ma 36 lat, pochodzi z Legionowa i jest tancerką. Przez dekadę występowała w brytyjskiej edycji programu “Tańca z Gwiazdami”.

„To dla mnie ogromne wyróżnienie i nowe wyzwanie zawodowe, a przy okazji spełnię największe marzenie moich rodziców, którzy nareszcie zobaczą mnie w polskiej telewizji. Do tej pory oglądali mnie tylko w brytyjskiej. Bardzo mnie też cieszy, że będę ich co tydzień odwiedzać w domu” – mówiła Ola Jordan. 

Jednak tancerka najbardziej bała się o swoją figurę, gdyż dużo częściej odwiedza rodziców i jada ich pyszne potrawy, a czy ma jakieś oczekiwania?

„Nie wiem tylko, jak to się skończy dla mojej figury (śmiech:-), bo uwielbiam kotlety schabowe mojej mamy i generalnie wszystko, co dla mnie ugotuje. Od 18 lat nie mieszkam w Polsce, nie znam polskich gwiazd. (…) Nie chcę niczego planować, bardzo chciałabym być mile zaskoczona. A najważniejsze w tańcu są dla mnie bliskość i emocje. Taniec to moja pasja i całe moje życie” – mówiła Ola Jordan.

———————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Ola Jordan

ZOSTAW ODPOWIEDŹ