Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na wakacjach! Kto jej towarzyszy? Wcale nie Radek Majdan!

Małgorzata Rozenek-Majdan właśnie bawi się na wakacjach. Gwiazda odpoczywa na greckiej wyspie Mykonos. Jednak nie ma z nią Radka! Prowadząca „W dobrym stylu” na brak towarzystwa nie może narzekać, gdyż towarzyszy jej m.in. Agnieszka Szulim i Ewa Chodakowska!

Małgorzata Rozenek

Wakacje bez męża?

W niedzielę Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się zdjęciem z Radkiem, które było robione w drodze na lotnisko. Fani myśleli, że nadszedł czas na podróż poślubną. Jednak teraz okazało się, że gwiazda poleciała na wakacje… bez męża!

Nie może narzekać na nudę

Jednak prowadząca „W dobrym stylu” na pewno nie czuje się samotna, gdyż na Mykonos przebywa wraz ze swoją trenerką – Lidią Wierzbowską, która nawet w Grecji nie daje Małgosi zapomnieć o ćwiczeniach. 😉

Rozenek ćwiczy

Towarzyszy im również Agnieszka Woźniak-Starak. Widać, że program „Azja Express” zbliżył gwiazdy do siebie. Chętnie spędzają ze sobą czas i przy tym świetnie się bawią! Zobaczcie zdjęcie!

Rozenek z Szulim i Chodakowską

Trening z Ewą Chodakowską

Przypominamy, że to Ewa Chodakowska w prezencie ślubnym dała Gosi i Radkowi wyjazd na Mykonos, więc nic dziwnego, że Rozenek spotkała się z trenerką w Grecji. Co robiły obie panie? Oczywiście ćwiczyły! 😉

Rozenek i Chodakowska

 

Źródło zdjęć: www.instagram.com/m_rozenek

 

 ______________                                                  

 

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ