Marta Manowska już tak nie wygląda! Gwiazda zmieniła fryzurę!

Koniec „Sanatorium miłości”? Powstaną 2 nowe odcinki!

„Sanatorium miłości” zmierza ku końcowi. Jednak dla fanów programu mamy dobrą wiadomość. Przed nami dwa dodatkowe odcinki, w których kamery będą towarzyszyć uczestnikom przygotowującym się do Wielkanocy!

Koniec „Sanatorium miłości”? Powstaną 2 nowe odcinki!

Pierwsza edycja „Sanatorium miłości” już niedługo się skończy, jednak okazuje się, że widzowie będą mogli dłużej oglądać swoich ulubieńców. Powstaną dwa dodatkowe odcinki, a wszystko będzie utrzymane w tematyce wielkanocnej.

„Nie mogę się już doczekać – jeszcze raz ruszamy na zdjęcia z bohaterami “Sanatorium miłości”, ale nie tylko! Nie będziemy wspominać! Powstaną dwa specjalne odcinki naszego show! Będziemy Wam towarzyszyć w przygotowaniach do świąt Wielkiejnocy! Już teraz mogę obiecać, że zabierzemy Was w zupełnie inne czasy, które wiążą się z tradycjami, o których sama nie miałam pojęcia!

W sobotnim, wielkanocnym odcinku zakasamy rękawy i razem z państwem będziemy przygotowywać się do obchodów świąt ze specjalnymi gośćmi. W niedzielnym będziemy już świętować Niedzielę Wielkanocną 🙂

Spotkanie rozpoczniemy od wyjątkowej “rozmowy” z naszym ukochanym Cezarym. Chcemy dać mu coś, co sprawi, że zostanie z nami na zawsze.

Zachęcam Was do spędzenia Wielkiejnocy z uczestnikami “Sanatorium miłości” i ze mną, już niedługo, na antenie TVP 1” – napisała Marta Manowska na portalu „Party”.

Internauci szczególnie cieszą się, że jeszcze raz będą mogli zobaczyć Cezarego Mocka, zmarłego uczestnika „Sanatorium miłości”.
Mężczyzna zyskał wielką sympatię widzów. Charakteryzował się pogodą ducha oraz poczucie humoru. Pomimo swoich kłopotów zdrowotnych, które spowalniały go, starał się nadążać za pozostałymi uczestnikami. Cezary Mocek często pisał wiadomości sms do Marty Manowskiej. Prowadząca program uchyliła rąbka tajemnicy.

-Zawsze uśmiechnięty, pełen energii, dowcipny jak nikt. Kopalnia wiedzy, doświadczeń, pomysłów i anegdot. Ale przede wszystkim byłeś wrażliwym, dobrym i pięknym człowiekiem. Mój telefon jest pełen wiadomości i pięknych sentencji od Ciebie. Tak bardzo wierzyłeś w miłość. „Jakby człowiek bal się miłości, to jakby bal się żyć” Kocham Cię. Twoja Martynka 🖤 – napisała Marta Manowska na Instagramie.

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4223 More posts in Newsy category
Recommended for you
Katedra Notre Dame może się zawalić. Wyniki ekspertyzy są druzgocące

Katedra Notre Dame pilnie potrzebuje remontu i wzmocnienia. Po kwietniowym pożarze budynku jego konstrukcja jest...